Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Haralds, Almants
Trešdiena, 22. februāris, 2017
26. jūnijs, 2016
Drukāt

Grieķijas aviokompānija “Aegean Airlines” sāk lidojumus maršrutā Rīga-Atēnas

Moliva Lesbas salā, Grieķijā.
Foto - vk.comMoliva Lesbas salā, Grieķijā. Foto - vk.com

Grieķijas aviokompānija “Aegean Airlines” svētdien sāks lidojumus maršrutā Rīga-Atēnas, aģentūrai BNS pavēstīja kompānijā.

Veicot lidojumus maršrutā Rīga-Atēnas svētdienās periodā no 2016. gada 26. jūnija līdz 25. septembrim, lidsabiedrība nodrošinās pasažieriem gan tiešo lidojumu uz Grieķijas galvaspilsētu, gan tālākus savienojumus ar galamērķiem Grieķijas salās un kontinentālajā Grieķijā.

“Papildus iekšzemes savienojumiem reiss Rīga–Atēnas dos pasažieriem iespēju ceļot tālāk uz Grieķijas kaimiņvalstīm Balkānos, uz Turciju, kā arī uz pilsētām Vidējos Austrumos,” pauda uzņēmumā.

 

“Aegean Airlines” ir lielākā Grieķijas aviokompānija. Dibināta 1999.gadā. Pērn uzņēmums pārvadāja 11,6 miljonus pasažieru.

 

Pievienot komentāru

Ciemos pie rastām. Jura Lorenca e-pasts no EtiopijasViena no dīvainākajām reliģijām pasaulē - rastafariānisms. Neparasta arī tāpēc, ka daudzi ikdienā izmanto tās simboliku, par to pat nenojaušot. Piemēram, klausās šīs mācības sekotāja Boba Mārlija dziesmas vai mēģina nēsāt dīvainās matu pinkas- rastas.
Draugiem Facebook Twitter Google+