×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
28. februāris, 2015
Drukāt

Grieķijas finanšu ministrs sola “bez žēlastības” cīnīties pret nodokļu nemaksāšanu (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Grieķijas finanšu ministrs Janis Varufakis sestdien solīja “bez žēlastības” cīnīties pret nodokļu nemaksāšanu, lai valsts varētu iegūt papildu naudu un sabalansēt budžetu.

“Mūs interesē tie, kam ir nauda, bet kuri nekad nav maksājuši [nodokļus]. Viņi ir mūsu mērķi un mēs neizrādīsim ne mazāko žēlastību,” ministrs sacīja Grieķijas telekanālam “Skai”.

Tas varētu iekļaut vienreizējo nodokli bagātniekiem, norādīja Varufakis.

“Mēs esam apņēmušies sabalansēt mūsu budžetu. Ja man nāksies uzlikt papildu nodokli, tad es to darīšu, bet tikai tiem, kuri var maksāt (…) Mēs neatņemsim naudu cilvēkiem, kuri cieš,” piebilda ministrs.

Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs piektdien paziņoja, ka pēc tam, kad 30. jūnijā beigsies pašreizējā finansiālās palīdzības programmas, nebūs “trešā memoranda”, norādot uz iepriekšējām vienošanās reizēm ar starptautiskajiem aizdevējiem.

Jau ziņots, ka Vācijas parlaments piektdien atbalstīja starptautisko kreditoru Grieķijai piešķirtā aizdevuma programmas pagarināšanu par četriem mēnešiem.

Eiro zonas finanšu ministri ir garantējuši Grieķijai glābšanas aizdevuma programmas termiņa pagarinājumu uz četriem mēnešiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Skaļo paziņojumu un solījumu laiks beidzies, jāsāk pelnīt nauda budžetā, lai var atdot parādus. Bet
    zinot, ka kreisie visā pasaulē nav nekādi naudas pelnītāji, bet tikai citu sapelnītā dalītāji, grieķiem viegli nebūs. Ja gribēs vadīt valsti, būs jāsadzīvo ar visiem un jāveic sāpīgas reformas.

  2. LAI NU VEICAS CILVĒKAM Atbildēt

    LAI VEICAS LABĀK KĀ MUMS

Draugiem Facebook Twitter Google+