Sports

Mūsējie ceturtdien: ceram uz Grigorjevu un Palameiku, BMX ceturtdaļfinālu braucieni 16

foto – LEta

Četrkārtējā Eiropas čempione brīvajā cīņā Anastasija Grigorjeva sacensības Rio sāks šodien pulksten 16 pēc Latvijas laika, pusfināls un fināls – deviņos vakarā.
Grigorjeva olimpiskās spēles uzsāks no astotdaļfināla, kurā tiksies ar Tunisijas sportisti Helu Rjabi.
Rjabi šogad kļuva par Āfrikas čempioni svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, taču svarā līdz 63 kilogramiem līdz šim ar atzīstamiem panākumiem nav izcēlusies.
Ceturtdaļfinālā Grigorjevas un Rjabi pāra uzvarētāja var tikties ar japānieti Risako Kavai, kura ir pagājušā gada pasaules vicečempione.

Māris Štrombergs un Edžus Treimanis BMX riteņbraucēju kvalifikācijas sacensībās startēja vakar, bet cīņa par medaļām sāksies šodien 19.30 ceturtdaļfinālā un rīt tajā pašā laikā – pusfinālā un finālā.

Madara Palameika piedalās šķēpa mešanas finālā, kas dāmām sāksies piektdien plkst.3.10 pēc Latvijas laika.
Palameika otrdien ar pirmo metienu izpildīja Riodežaneiro olimpisko spēļu fināla normatīvu, bet Sinta Ozoliņa ieņēma 14.vietu un kā otrā palika aiz finālistu strīpas.
Palameika šogad metusi 65,86 metrus, atpaliekot no Polijas rekordistes Marjas Andrejčukas (67,11), titulētās Barboras Špotākovas (66,87 un 66,06), vācietes Kristīnes Husongas (66,41) un Eiropas čempiones Tatjanas Haladovičas no Baltkrievijas, kura kontinenta meistarsacīkstēs šķēpu raidīja 66,34 metru tālumā.

Rīt sacensības arī mūsu soļotājiem Arnim Rumbeniekam (14.00) un Agnesei Pastarei (20.30), tāpat smaiļotājam Aleksejam Rumjancevam priekšsacīkstēs 200 m distancē (15.00).

Saistītie raksti
LA.lv