Sports

Grigorjeva: Žēl, ka nevarēju papriecāties ar Latvijas karogu5

Foto – Juris Bērziņš-Soms

Neviens nebija atnesis Latvijas karogu, tāpēc nevarēju papriecāties un pateikties publikai – pēc triumfa Eiropas čempionātā Rīgā sacīja titulētā Latvijas cīkstone Anastasija Grigorjeva. Viņa kļuvusi par četrkārtēju Eiropas čempioni.
Fināls pret ukrainieti Jūliju Tkaču bija ļoti dramatisks, beigās tiesneši divas reizes pētīja video atkārtojumu un uzvaru ar 3:2 piešķīra Latvijas sportistei.
“Beigās es drusku nepareizi izdarīju – treneris teica, lai noturu aizsardzību, bet es iedevu iespēju viņai ieiet kājās. Tur bija viens punkts. Ja es būtu tādā situācijā, arī iedotu vienu, nevis divus. Nezinu, kāpēc viņa uztaisīja tādu šovu un negribēja spiest roku. Viņa taču saprot, ka es cīnos mājās un jābūt gataviem, ka kādā brīdī tiesneši var būt manā pusē. Šeit gan viss bija tīri – viens punkts,” teica Grigorjeva.
“Kad tiesneši skatījās video, biju pārliecināta par savu taisnību, taču arī satraukums radās, jo viņi sāka spiest uz tiesnesi. Tas mazliet sabojāja svētku noskaņojumu. Izcīnīju zeltu, bet nevarēju paskriet ar karogu, jo neviens to neatnesa. Vajadzēja pamāt visiem, pateikties. Neizbaudīju šo titulu, tas mazliet sabojāja noskaņojumu.”
“Man fināls neizdevās, pēc cīņas pat nebiju piekususi. Tā nebija mana cīņa. Pirmajā periodā labi cīnījos, bet otrajā tikai stāvēju. Tas nav labi. Lai labi nostartētu olimpiādē, tāds cīņas stils neder, esmu gatava cīnīties labāk, funkcionālā sagatavotība ir augstā līmenī,” piebilda 25 gadus vecā daugavpiliete.

LA.lv