×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
8. februāris, 2017
Drukāt

Reitings krīt, Grigule izstājas no LZS (5)

Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule tikšanās laikā ar Latvijas Zemnieku savienības Rīgas Jaunās nodaļas pārstāvjiem, kurā tiek uzklausīts deputātes skaidrojums saistībā ar viņas "pret" balsojumu Krievijas propagandas apkarošanas jautājumā. Foto - LETAEiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule tikšanās laikā ar Latvijas Zemnieku savienības Rīgas Jaunās nodaļas pārstāvjiem, kurā tiek uzklausīts deputātes skaidrojums saistībā ar viņas "pret" balsojumu Krievijas propagandas apkarošanas jautājumā. Foto - LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule noliks Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedra karti.

“Uzrakstīju iesniegumu par izstāšanos no LZS biedru rindām,” aģentūrai LETA šovakar pavēstīja Grigule.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Panorāma” Grigule pauda, ka viņa tikusi iepazīstināta ar jaunākajām sociālajām aptaujām, kurās bijis redzams Zaļo un zemnieku savienības, kuras sastāvā ir arī LZS, kā arī valdības darba reitingu kritums.

“Man negribas stāvēt nevienam ceļā – ja esmu iemesls reitingu kritumam, tad ceru, ka šis solis ļaus atgūt līdzšinējās pozīcijas,” pauda Grigule. Jautāta, vai viņa tiešām uzskata, ka ir vainojama pie reitingu krituma, politiķe aicināja sagaidīt reitingu rezultātus pēc pāris mēnešiem.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja LZS vadītājs Augusts Brigmanis, viņš no Grigules saņēmis īsziņu, kurā politiķe informējusi, ka savu iesniegumu par izstāšanos no LZS nosūtījusi partijas ģenerālsekretāram Artūram Graudiņam.

Jautāts, kā vērtē šādu EP deputātes rīcību, ņemot vērā izveidojušos situāciju pēc skandalozā EP balsojuma, Brigmanis aģentūrai LETA atzina, ka ir “noguris no visas šīs lietas” un patlaban nevēlas to komentēt.

Brigmanis papildināja, ka šodien, pirms Grigules iesnieguma saņemšanas, notika partijas valdes sēde, kurā tika runāts par politiķes nākotni LZS rindās.

Nākamā partijas valdes sēde notiks 17.februārī, kad būs jāapstiprina Grigules izstāšanās no LZS, pastāstīja Brigmanis.

Pērn rudenī Grigule kopā ar politiķiem Andreju Mamikinu (“Saskaņa”) un Tatjanu Ždanoku nobalsoja pret EP pieņemto rezolūciju saistībā ar cīņu pret Krievijas un teroristisko organizāciju īstenoto propagandu.

Šis balsojums izraisīja viņas partijas biedru sašutumu, taču Grigule savas rīcības motīvus ilgstoši nepaskaidroja. LZS valde Grigules skaidrojumu uzklausīja vien šā gada janvārī. Pēc politiķes iztaujāšanas partijas vadība viņai norādīja uz nepietiekamu skaidrojumu sniegšanu sabiedrībai.

Arī LZS Rīgas Jaunā nodaļa pieņēma zināšanai Grigules skaidrojumu, nolemjot nekādas sankcijas viņai nepiemērot. LZS nodaļa gan Grigulei izteica kritiku par tās neinformēšanu. Nodaļas vadītājs Valdis Veinbergs sarunā ar mediju pārstāvjiem uzsvēra, ka, kamēr viņš ieņems šo amatu, tikmēr politiķe paliks politiskā spēka biedre.

LZS vadītājs Brigmanis gan pauda uzskatu, ka Grigulei vajadzētu izstāties no partijas. Politiķes rīcība neliecina, ka viņai būtu vieta partijā, iepriekš Latvijas Televīzijai sacīja Brigmanis, apliecinot, ka pats telefoniski aicinājis Griguli izstāties no LZS.

Grigule neilgi pēc Brigmaņa “piedāvājuma” uzklausīšanas tomēr pauda gatavību palikt partijā. Toreiz politiķe atsaucās uz lielo atbalstu, ko saņēmusi no LZS vietējās nodaļas, kā arī norādīja, ka vēl nejūtas nogurusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Reitingi krīt ne jau Grigules dēļ,bet gan paša Kučinska tizlās,nekompetentās valdības vadīšanas dēļ.Kustās,runā,”darbojas”utt.kā lācis ziemas miega neatmodināts.Valdībā katrs ministrs fektē kā grib un kā nevar.Nu tāda Sūnu ciema banda,ka bez Grigules ,sasniegs reitingu zem 5%.Nu un vēl viens komandas tovarisčs – Vējonis ?- kuram mēle pagriezīsies ko tādu nosaukt par prezident?!Noskataties šodienas 900sek.!Raudāt gribas no kauna.Paliek arvien traģiskāk,ne otrādi kā bija Bērziņam,kurš mācījās un tapa par arvien cienījamāku prezidentu gan uzvedībā,gan runāšanā.Ja ko nezināja,nejēdza labāk klusēja.Bet šis?Būtu Vējonim kāda valodas specss iemācījusi valsts val.un runāt tā lai viņš izspļauj to kartupeli ko mutē viļā.Mīmika kā Rogovkas pašdarbības teijāterī. Karikatūra vai ne L.A.?
  Kur lai rodas tas reitings?

 2. Briesmīgi, ka cilvēks, tikko tiek kādā it kā augstākā vietā, kļūst lepns un iedomīgs un aizmirst, ka pārstāv mūsu Latviju nevis sevi un savus draugus. Un tā vainas meklēšana citos un melošana. Ne jau Grigule viena ar to sirgst. Bet es esmu priecīga, ka viņa ir izstājusies. Principā jau viņai no Eiropas arī vajadzētu kājot mājup.

 3. Vēl to alkašu no Jūrmalas jāizmet!

 4. Latvijai tuvojas putnu gripa un ZZS vistu kūtī notiek plēšanās – jūras malas gaiļa pavēle -tie slimie ir jāizliek ārā , tikai :

  =Ilze Vakar 21:54
  Pienāks arī Brigmaņa kārta, ne jau Grigule klusēs! Sāks kladzināt visus Brigmaņpapa un Kučinska noslēpumus un afēras! Būs mums vēl interesanti! Neba velti uzpeldēja Kučinska angļu valodas neprasme:) Tas viss Grigules pirksts!=

  Varbūt arī nē. Ja iedos izstāšanās pabalstu bez VID nodokļu ziņas . Tur darbs KNAB – tikai vai būs dūša pieķerties tam ( var ar pavēli likvidēt to kantori un visus palaist…).
  Tā kā būs drūmi jautri.

 5. Es nebūtu pārsteigts ja šī .. iestātos pie krievnacistiem Saskaņā/VK.

Draugiem Facebook Twitter Google+