×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
30. jūlijs, 2017
Drukāt

Grigule: “Lidl” Latvijā ir slikta zīme (146)

Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule. Foto - LETAEiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule. Foto - LETA

Eiropas Parlamenta deputāti Ivetu Griguli satrauc vācu lielveikala “Lidl” ienākšana Latvij. Savu viedokli par to viņa publicējusi portālā “Delfi”.

Viņa atklāj, ka pie deputātiem no Baltijas valstīm vērsusies juriste Anita Lancmane, lūdzot pārbaudīt ERAB finansējuma pamatotību veikaliem “Lidl” un to mātes kompānijai “Schwartz Group” veikalu tīkla “agresīvajai ekspansijai Austrumeiropā”. Viņasprāt, tas rada draudus vietējiem ražotājiem.

“Man nav zināms, vai un kā uz vēstuli reaģēja citi deputāti, taču es rosināju Eiropas Komisiju iedziļināties šajā jautājumā un sniegt atbildi. Gaidīsim reakciju,” par savu reakciju uz vēstuli informā Grigule.

“”Lidl” trumpis cīņā par pircēju nav ne tas augstvērtīgākais serviss, ne īpaša produkcijas kvalitāte, bet gan iespējami zemākas cenas. Lai tās nodrošinātu, preces tiek iepirktas centralizēti un ļoti lielos apjomos. Visticamāk, ka tāpēc absolūtais vairums “Lidl” realizējamās produkcijas netiks iegādāts Latvijā.
Tāpēc “Lidl” ienākšana ir slikta zīme Latvijas ražotājiem un zemniekiem, kam, saskaroties ar citu valstu lēto preču konkurenci, būs grūti realizēt savu produkciju vai arī nāksies to pārdot par ļoti zemām cenām,” argumentē deputāte Grigule..

Tāpat viņa pauž cerību, ka “notiekošais liks rūpīgi pārdomāt, vai valsts institūcijas Latvijā pārlieku vieglprātīgi neizturas pret šādu uzņēmumu, kuru rīcībā ir līdzekļi, kas nav samērojami ar Latvijas uzņēmumiem pieejamajiem, ienākšanu mūsu valstī”.

Pievienot komentāru

Komentāri (146)

 1. Slikta zīme ir, ka Latvijā ir tāda korumpētā Grigule, kura pārdevusies saskaņas komunistu bandai, nodevīgā žurka.

 2. Grigulei ir labāks piedāvājums?!!

 3. Nevajag liet ūdeni, mēs pērkam ļoti, ļoti, ļoti zemas kvalitātes preces par ļoti, ļoti, ļoti augstām cenām. Varbūt vienreiz nesačakarēs ar zemo cenu nepamatotu paaugstināšanu un varēsim par mūsu pieticīgajiem ienākumiem iegādāties preces,par kurām tagad maksājam neadekvāti augstu cenu.

 4. Grigule latvijaa ir slikta ziime

 5. Par šo politiķi nevēlos neko dzirdēt! Kangars latviešiem…. Mēs sekas vēl redzēsim…

 6. ko ta griguliene pipe ,,kur vina redz vietejo tautsaimniecibu,vietejo razotaju,ta aizmuldejusies ,ka nav pamanijusi ,ka vietejais jau viss ir izpardots ,iznicinats,,atlikusi tikai veikali ,un apkopejas ,kas razo

 7. Lietuvā LIDL strādā ar zaudējumiem! Atbildēt

  Šodien zinām, ka Lietuvas “LIDL” pēc atvēršanas 1 gada ir radušies … ZAUDĒJUMI 15 miljoni eiro apmērā… Lietuvā pēc pirmās eiforijas ( rindām!) jau atjēgušies…

 8. Iveta Grigule ļoti loģiski spriež! Atbildēt

  Eiropas Parlamenta deputāti Ivetu Griguli satrauc vācu lielveikala “Lidl” ienākšana Latvij.
  Viņa atklāj, ka pie deputātiem no Baltijas valstīm vērsusies
  juriste Anita Lancmane, lūdzot pārbaudīt ERAB finansējuma pamatotību veikaliem “Lidl” un to mātes kompānijai “Schwartz Group” veikalu tīkla “agresīvajai ekspansijai Austrumeiropā”. Viņasprāt, tas rada draudus vietējiem ražotājiem.
  “Man nav zināms, vai un kā uz vēstuli reaģēja citi deputāti, taču es rosināju Eiropas Komisiju iedziļināties šajā jautājumā un sniegt atbildi. Gaidīsim reakciju,” par savu reakciju uz vēstuli informā Eiroparlamenta deputāte Iveta Grigule.

  “”Lidl” trumpis cīņā par pircēju nav ne tas augstvērtīgākais serviss, ne īpaša produkcijas kvalitāte, bet gan iespējami zemākas cenas. Lai tās nodrošinātu, preces tiek iepirktas centralizēti un ļoti lielos apjomos. Visticamāk, ka tāpēc absolūtais vairums “Lidl” realizējamās produkcijas netiks iegādāts Latvijā.
  Tāpēc “Lidl” ienākšana ir slikta zīme Latvijas ražotājiem un zemniekiem, kam, saskaroties ar citu valstu lēto preču konkurenci, būs grūti realizēt savu produkciju vai arī nāksies to pārdot par ļoti zemām cenām,” argumentē deputāte Iveta Grigule.
  Deputāte ļoti LOĢISKI spriež!

 9. Slikta zīme ir Grigule.

 10. Ko tā Grigule tur runā,tad jau redzēsim,kā būs.Tas veikalu tīkls ir arī citās valstīs,un neviens nesūdzās.Interesanti gan kā intereses tad Grigule lobē? Atradusies jau nu baigā aizstāve!

 11. Kurzemnieki tiešām ir vis gudrākā tauta. TĀDU GUDRINIECI ievēlēja!!!

 12. kremļa&hūtes madāma zvejo bidlo publikas balsis, jo vairāk “tupak” muļķu, jo vairāk kremlisku “mamkingribuļu” EP!

 13. sūds par tiem latvijas ražotājiem,kas no saviem ādu velk nost,galvenais lai ir lētāk,kā poļu un lietuviešu preces

 14. Katrā ziņā, Grigule vēl sliktāka. Bet pal LIDL vēl nezinām.

 15. Un atkal varēs bļaut, ka ražotāji un zemnieki maksā mazas algas. Nu kur tā nauda lai rodas , uzpircējiem jau tagad vajag visu lētāk par lētu . Bet izejvielas nez ka’pēc lētākas nepaliek.

 16. Tādējādi Grigules kundze atpelna savu izvirzīšanu!

 17. LIDL-bieds LDDK apvienotajiem oligarhiem,iespēja izdzīvot patērētājiem!

 18. Tad nu gan iemesls! Zviedrijā Lidl veikalu ķēdes piedāvā gan vietējo gan ārzemju produkciju! Latvijā ir arī veikali kuri piedāva daudz zemākas cenas kā Lidl, vai tad Maxima, Rimi un citi pārtikas veikali tādēļ ies konkursā?

 19. Grigules kundzei vajadzēja cīnīties par Latvijas zemnieku tiesībām nevis gauzties par Lidl ienākšanu valstī. Grigules kundzei vajadzēja panākt Eiropas parlamentā vienādus platību maksājumus nevis meklēt popularitāti ar tukšiem saukļiem un lozungiem. Muldēšana un pļūtēšana no ZSS puses, bez seguma un bez jebkādas programmas, kas aiztāv Latvijas zemniekus Eiropā.

 20. Kaut kad halavai jabeidzas. Cik tad ilgi vel pelnis uz darbinieku mazajam algam un iespeju pa dargo tirgot. Nav normali, ka darbinieki sanem 3 reizes mazak ka ES, bet produkts maksa 3 reizes vairak Ka no ES.

 21. No dziļa miega modusies Atbildēt

  Un tas ir viss,kas Griguli Latvijā satrauc?! Vai tad ir labāk,ja Latvijas iedzīvotāji savus eiro nedēļas nogalēs atstāj tādos pašos Polijas pierobežas LIDL lielveikalos,sildot Polijas ekonomiku?

 22. Lobē MAXIMAS un RIMI INTERESES!!!!

 23. Grigule Latvijā arī nav tā labākā zīme

 24. Vissliktākā zīme Latvijai ir pati grigule.

 25. Grigule ir slikts,riebīgs cilvēks.Uzpirka balsotājus un saņem lielo naudu,

 26. Ļoti priecājos, ka Latvijā būs Lidl! Cenas draudzīgas, sortiments plašs un preces kvalitatīvas! Vismaz Maximas beidzot dabūs pierauties ar savām dranķībām ko tur tirgo. Un tas stāsts par to, ka latviešu uzņēmējiem sāksies grūti laiki – tīrās blēņas, sviests, tautas muļķošanai un musināšanai.

 27. Grigule ir slikta zīme priekš latvijas

 28. Kāpēc eirodeputāti Ivetu Griguli nemaz nesatrauc nenormāli augstā pievienotās vērtības nodokļa(PVN) likme pat pašiem nepieciešamākajiem ikdienā pārtikas produktiem,kam Luksemburgā tiek piemērota tikaI 3%,Strasbūrā-5,5% un Briselē-6% likme,kā arī jūtamā cenu starpība pārtikas produktiem Latvijā un Luksemburgā,Francijā un Beļģijā ????? Ne jau visiem Latvijas iedzīvotājiem ir Eiropas parlamenta deputātu algas un daudzās piemaksas!

 29. Griguli satrauc tikai vācu lielveikala “Lidl” ienākšana Latvijā?!

 30. ka EP galīgi bez darba palicis. Vai tiešām jaunas bodes atvēršana ir tā lielāka problēma? Tad jau mums traki laba dzīve. Un ar ko Lidl sliktāks par Rimi vai Maxima, ka tā jāsatraucas, ja nu vienīgi kāda personīga interese

  • jo vispār jau šoreiz tantei taisniba. un ne jau viņa sāka uzdot jautajumus, bet gan pie viņas vērsās juriste (kā ar pie citiem deputātiem kas veikli nokluseja reāli esošu problēmu) ar konkretiem jautajumiek ko uzdot EP
   pirmkārt privātu kantori tā agresīvā tirgus paplašināšanas projektā finensē eiropas centrālā banka, principā subsidē. cik pamatota ir tāda subsidešana? kāpec vienus subside kamer pārejos ne. un vel no kopejā katla?
   nākamais. lidl ieperk lielos daudzumos un lēti, un atiecigi tas nebūs vietejais produkts, tātad tas tikai paplašina šeit rietumu produkcijas importu.
   nākamais, kāda konkurence? mums jau tāpat lielveikali uz katra stūra, vel kāds vairāk vai mazāk neko nemaina.
   agresivi zemas cenas? tās bus tikai pirmo mēnesi vai divus, pēc tam cenas būs kā visur, nu superneto līmenis.
   tad ko mums dod ši veikalu ķēde? pāris menešus lētāki iepirkumi daļai publikas? pret vel lielāku importu, kas jau tā vietejos ražotājus nospiež? vel sliktāku importa/eksporta bilanci valsts mērogā ja skatās?
   lielos vilcienos no valsts viedokļa tie ir tikai un vienigi mīnusi. pat darbavietas ko piesauc ka būs jaunas tik un tik (ari akropoles gadijumā tas pats) nu nebūs liekas jaunas darbavietas, tur atvērs, citur aizvērs, cik bija tik būs nodarbināti tirzniecibā, nekas vairāk nebūs, un nevar jau visa valsts tikai tirgot, kādam ari tā nauda jāpelna lai butu par ko pirkt

   • Nebūs Latvijā , aizbrauks uz Lietuvu .

    • Lietuvā jau ir, un cenas tādas, kā mums tikai sapņos rādās!

     • Godprātīgākā un šķīstākā no visiem cilvēkiem Grigule- aizbrauc un Lietuvu un paskaties Lidlu – cenas smukas un prece galvenokārt pašu lietuviešu ražota. Ko tu tur lieto, ka apgalvo prece būs no citurienes savesta.

 31. Kādu maizi ēd,tādu dziesmu dzied!

 32. GRIGULE LATVIJA IR SLIKTA ZIME.

 33. Esmu priecīgs!

 34. Ta jau nav ka izdzivot un lidz ko ir iespeja jums vis jaizposta. Sasoditie maitas! Sakat tak domat par lidzcilvēkiem parbarotas dirsas

 35. Atšķirībā no Eiropas parlamenta deputātes Ivetas Grigules,mani satrauc pārtikas cenu augšana jau pašlaik,un šajā sakarā-akcīzes nodokļa palielināšana degvielai! Kāpēc man vēl vajadzētu uztraukties par gaidāmo iespēju-pārtiku nopirkt lētāk??

 36. LIDL Latvijā-cerīga zīme!

 37. Mani, kā pircēju, pilnībā apmierina “Lidl” ienākšana Latvijas tirgū! Par to, cienījamiem deputātiņiem, vajadzēja domāt agrāk, pirms sev algas uzveda kosmosā, ierndas cilvēkam citreiz pat ēst nav par ko nopirkt. Viss uz komunālajiem, nodokļiem, medicīnu aiziet.

 38. Grigules k-dze,

  Atveriet acis platāk, Latvijā minimālo algu saņem gana daudz cilvēku, t.sk. vecāku, kuriem vēl bērni jāaudzina! Ienākumi Latvijā ne tuvu nav Eiropas vidējā līmenī, bet cenas bodēs, sen kā jau pārsniedz eiropas vidējās.

  Ja mums rūp mūsu bērnu nākotne un veselība, tad valdībai būtu ļoti jāpiedomā pie tā, lai pārtika (īpaši veselīgas pārtikas) par saprātīgām cenām būtu pieejama ikvienam iedzīvotājam. Dzīvojot no lētiem makaroniem un citas zemas kvalitātes pārtikas, iedzīvotāju veselība ilgtermiņā nudien būs valstiska problēma.

  Es saprotu, ka uzņēmēji vēlas kārtīgi nopelnīt uz jebko, tomēr es nesaprotu kāpēc daudzviet produkcijas pārdošanas cena bodēs citviet ir daudzreiz zemāka un iedzīvotājiem pieejamāka, nekā Latvijā. Īpaši piei mūsu zemi attalgotā darba spēka….. Jā, es arī nesaprotu kāpēc pārstrādātājs iepērkt pienu no zemniekiem pa 30 centiem litrā, bet bodē piens maksā vairāk kā 1 eiro litrā!

  Cienītā k-dze, varbūt Jūsu rīcībā ir maģiski padomi kā ģimenei ar diviem skolas vecuma bērniem, ar ienākumiem divu vastī noteikto minimālo mēnešalgu ieņēmumiem, atļauties iegādāties ikdienā vietējo ražotāju produkciju un sabalnsēt uzturu, vienlaikus samaksājot par mājokli, elektrību, nopērkot bērniem vietējo ražotāju apģērbu….

  Varbūt neturiet sveci zem pūra un atsakieties no deputāta attalgojuma, atstājot savā rīcībā ienākumus minimālā attalgojuma apmērā un līdz jaunajam gadam pierādiet, ka ar šiem līdzekļiem var atļauties normāli dzīvot, nodrošināt visas pamatvajadzības, iegādāties Latvijā ražotu pārtiku un Latvijā ražotu rudens/ziemas apģērbu. Lai reiz tauta beidz ņerkstēt un skatās iedvesmojošus piemērus!

 39. Lai Iveta Grigule padzīvo ar minimālo algu , tad rezēsim kādu dziesmu dziedās .

 40. Lidl.Tas ir veikals kurs ieperk no razotajiem kas ir uz vietas tapec ari viniem ir daudz zemakas cenas.nezinu par Latviju bet atradisies razotaji kas piegadas preci turpat uz vietas .Lidl nelaiz cauri halavu .tikai tadas m…..s kas sez pvd.var izlais vai neizlasit

 41. Grigule ir slikta zīme.. Idiotisms! Lidl ir super veikals!

 42. Hi! Grigule atcerējusies “”zemniekus””un norūpējusies,ks zemās cenas apakšbiksēm truicēs noprtkt labas darba drēbes…Kāds te sakars zemniekiem ar “”Lidl””?Viņi taču lētu cūkgaļu nepārdos un vājpeina biezpienu par trekno biespienu nevienamn neiesmērēsS!

 43. Kārtējā .., kas dzīvo citā dimensijā. Ko viņa aizstāv? Kāpēc man jābrauc iepirkties uz Lietuvu un Poliju? Par kādu pašmāju ražotāju iet runa- vai par Šķēles impēriju, vai ārzemniekiem piederošiem uzņēmumiem? Kurš pārstrādātājuzņēmums šajā valstī pieder zemniekiem? Ulmaņlaiku kooperācija šajā valstī ir iznīcināta pašā saknē!!! Nu, nav man starpība no kura zagļa pirkt produkciju.

 44. Mans milakais veikals pie majam.zemas cenas ,laba kvalitate.un vacu apgerba kvalitate.tikai priecajos bus darbavietas .un konkurence rimchikam netto maximam

  • Šīs darba vietas jaununebūs labi apmaksātas. Tā ka nav par ko priecāties.

   • Lietuvā LIDL ir darba devējs 2016.
    Tā kā nemuldi!

   • Un Maksimā un Rimi ir vairāk nekā minimālās algas? Pelnošākajiem un darbiniekus apspiedošākajiem uzņēmumiem, kas iepērk pašizmaksas cenās vajag konkurenci. Varbūt sāks domāt neapspiest visus sev apkārt.

 45. maximaa un rimii viss latviesu!..,,pat spilves bietes razotas somijaa,,un tomaatu bundzas kas vaacijaa spaanijaa 70 eirocenti,,seit 1.70,,uz atlaideem viens desmit,,..!

 46. LIDL tās ir zemas Cenas un Kvalitāte ! Kas īsti ir labi vai Maxima vai Rimi ? Vai kāds no minētiem zīmoliem ir LATVIJAS ? ?? Ne viens tapeic ka savējo Pa-kā-sām .Slikti ir ka ārvalstu ķēdes akumulē naudu un izved peļņu ,tas ir atņem Riteni . Tātad tas nav LATVIJAS…ja kāds ir gatavs piegādāt kavlyayīvu un konkurēTspējīgu produkciju LŪDZU.

 47. Hahaha vēl viena lielveikalu ķēde, cik ļoti nozīmīgi priekš Latvijas ekonomikas…..

 48. Ja “Lidl” neiegādājas augļus un dārzeņus no kompostam paredzētas noliktavas Spānijā, ka to dara “Maxima”, tad, lai jau nāk.Ir taču vienalga kurā kasē garās stundas sēž māte, kamēr izaug viņas bērni.

 49. LIDL Latvijai būs pirmā svaiga gaisa vēsma!

 50. Daudz vienkāršāk Atbildēt

  Latvijas ražotājiem un zemniekiem sliktā zīme ir ļoti augstais PVN,kas Vācijā ir trīsreiz,Belģijā un Nīderlandē-3,5 reizes,Polijā-4,2 reizes,bet Itālijā un Portugālē pat 5,25 reizes zemāks!

 51. Kāpēc gan lai mūsu oligarhiem un viņu pārstāvjiem patiktu LIDL?

 52. Pie pieckārt zemākām algām,kad jādomā par izdzīvošanu,šis princips vairs nedarbojas!

 53. Par sapņošanu.Kā ir teicis franču dzejnieks un rakstnieks Anatols Franss:”Ja cilvēki nemācētu sapņot,dzīve kļūtu nepanesama!” Mūsu deputāti,kā Saeimā,tā Eiroparlamentā,būdami atkarīgi no savām partijām,(var atkārtoti neizvirzīt),diemžēl,aizstāv ne jau sabiedrības-patērētāju un pircēju intereses! Laba prece par zemām cenām nemēdz būt? Un kā vēl mēdz,ja ir konkurence! Pierādījums tam,mūsu pašu ražotās preces Rietumeiropas valstīs par zemākām cenām,nekā Latvijā!

  • Nu kāds naivums! Ar visu Lidl leiši laiž uz Suvalkiem un Augustovu, kur var iepirkties lētāk. Bet poļi domāams apsēduši Vācijas pierobežu. Vai tad neredzi sakarību – jo tālāk no Vācijas, jo zemāka kvalitāte un augstākas cenas. Un vēl, paskaties, kas ir ar PVN Polijā, Vācija un Anglijā. Tur galvenie pārtikas produkti tiek aplikti ar nulles, vai 5-8% pVN. mums te visam ir 22%. Tā ka daudzām precēm pie mums eiro automātiski pārvēršas par 1,22 €. Un tur nu neko nepadarīsi, nebūs te tās zemās cenās, nebūs lētās un labās preces. Tā ka secinājumus izdari vien pats.

 54. Nu i ko var ..,daudz mums te ir to razotaaju,kuru prece ir piemeram Rimi,a cenas gan Lidlos ir normaalas,jebkuraa valstii Lidla var iepirkties letaak nekaa muusu slavenaja Supernetto,zemo cenu liiderii,taapeec jau raustaas,ka Lidls noslaucis visus Rimi Maxima un citus tipa muusu draugus,kuri mums paliidz izdziivot

 55. Apsveicami! Konkurence spiedīs vietējos ražotājus uzlabot savas produkcijas kvalitāti,bet valdību samazināt neatbilstoši augsto PVN!

 56. nu beidzot. Vismaz nebus jaskatas Maxsima uz bojatiem augliem.

 57. Te pat zirgam jāsmejas! Atbildēt

  Vai tad pašlaik,mūsu veikalos tirgoto preču kvalitāte ir īpaši laba?!

 58. Tikai un vienīgi konkurence var samazināt nenormāli augstās cenas Latvijā! Lai aizsargātu vietējos tirgotājus,valdība būs spiesta beidzot samazināt,vismaz pasaulē otru augstāko PVN likmi pārtikas pamatproduktiem!

 59. Nevis Lidl, bet dumji deputāti ir slikta zīme.

 60. Vienkārši>Latvietis Atbildēt

  Ja Latvijā,tāpat kā UK(Austrālijā,Jaunzēlandē,Indijā,Pakistānā,Bangladešā,Šrilankā,Indonēzijā,Ēģiptē,Brazīlijā,Belizā,Meksikā,Grenlandē,Kanāriju salās,Ālandu salās,Maurīcijā,Zimbabvē utt,maizei piemērotu PVN 0% likmi,tad arī Latvijā maize maksātu par 21% lētāk!

 61. Lai Eiropas parlamenta deputāte Grigule uzraksta , kādā Latvijas lielvekalā pārdod Latvijas ražotāju preci ?

 62. Muhahā
  Ne ražotājiem bet rimim un kaksimai tā ir slikta zīme

 63. Ne visi ir tadi muļķi par ko mūs uzskatat Atbildēt

  Vienkarši tie kas spiež musu uzņēmējus pie zemes un bāž kabatas naudu vairs zemak nevarēs nospiest un paši dabūs saņemt mazāk. Tatad konkurence lielaka, cenas zemakas un naudas apgrozijums lielaks.. tīri veselīgi ekanomikai ? 100 gudrie nav videjo izglītību pabeiguši lai to saprastu?? Beidziet te mums skalot smadzenes….

 64. Cilvēki dzīvo ilūzijās un sapņos.
  Lielākais sapnis – laba prece par zemām cenām. Dzīvē tā nemēdz būt. Tirgos lētās, Rietumeiropā nederīgās preces par augstām, Latvijas cenām.
  Nākošais sapnis. Daudz darbinieku ar labām algām. Tāpat maksās minimālo algu, tāpat būs minimāls darbinieku skaits, ja izpilddirektors būs no vietējiem, tad tam nepārtraukti būs jāstāv vēzītī, lai izpatiktu īpašniekiem.
  Trešais sapnis. Lidlā darbojas depozītu sistēma., varēs nodot atpakaļ tukšās pudeles. Jā, depozītu sistēma darbojas visā Vācijā, tikai ne Latvijā. Tāpēc lidl veikalos tukšās pudeles neviens neņems. Aizmirstiet to.
  Un vispār – leiši ar visu lidlu brauc iepirkties uz poļu Biedronku. Neticiet? Aizbrauciet paši paskatīties.

 65. Sulbam putnam stulba dziesma

 66. esmu dzirdējis ka tie paši maxima un lielie tīkli pieprasa zemniekiem lētas cenas bet veikalā jau uzliek uz 50% uzcenojumu.

 67. iepirkos UK LIdl teikšu viss ok, viss lēts nebiaj nekādas problēmas, nu jā maximai pakaļā būs. un ja grib var viņiem pieprasīt kautkādus noteikumus. es labāk iepērkos Lidl nekā maximā, kur par strādniekiem vispār nedomā,kad sāk brukt virsū tad paceļ algas un kā noklust tad noņem nost.
  joprojām nesaprotu kā UK var būt lētāka maize nekā Latvijā.

  • UK ceptuvē strādniekiem pie konvejiera maksā 9£ stundā dienas maiņā, 12£ naktī, cepējiem no 15£ stundā, maiņas supervaizers saņem 25£/st. Ar visu to UK maize ir lētāka kā LV. Sanāk ka LV ceptuvēs algas ir lielākas?

 68. Ko vińa tur murgo! Rimi, Maxima ir vietējie ražotāji?
  Kaut ātrāk Lidl ienāktu, būtu laba, kvaliratīva prece par pieńemamām cenām!

 69. a maksima rimi utt vinju neuztrauc, kada atskiriba no Lidl? cilvekiem kuriem valsts nozog naudu vismaz ir iespeja paest

 70. Ja jau gudrie prāti tur augšā sāk palikt tik vēlīgi pret vietējiem ražotājiem, tad pirmais ko variet lietas labā darīt, samazināt nodokļu slogu un ražošanai patērēto resursu izmaksas, tādas kā piemēram elektrība un degviela. Es nesaprotu tie, kas šos rakstus raksta tiešām domā, ka tauta ir pilnīgi stulba.

 71. ir gan līmenis komentiem, runa bija par lielveikalu , ja kas, bet te katram otrajam gri…gri..gri

 72. nez kapec vinja neuztraucas par maximam un rimi? kuri ari nav musu veikali un tirgo visu sudus ko pa leto var dabut

 73. Manuprāt, Lidl konkurēs ar Maxima un Rimi, bet Superneto var pat aiziet pa pieskari. Vietējiem ražotājiem ir savs pircēju loks un tie kā pirks tā pirks.

 74. Nu protams, visur Eiropā Lidl netraucē, bet Latvijā kā vienmēr, labāk no cilvēkiem desmit ādas pār acīm vilkt nost. Kad beidzot cilvēkiem sāk pavērties, kāds cerību stariņš, lai samazinātu bargo dārdzību, kas šajā valstī valda, tad vienmēr kāds uzradīsies, kam tas traucē. Nekas nāksies šoreiz samierināties, būs Latvijā gan IKEA, gan Lidl. Pilnīgs tupums, nez kas šos rakstus pasūta un liek nopublicēt.

  • ne jau par to iet runa Atbildēt

   runa ir par to ka uzņēmums tiek subsidets no eiropas centrālās bankas speciāli agresivai ienākšanai austrumeiropas valstīs. tam izsniegta speciāli nauda . turklat agresivi zemas cenas jau ir tikai sākumā, ienākšanas brīdī, pēc tam kā liecina piededze cenas paceļas lidz katras valsts “normālajam “līmenim.
   dotajā gadijumā tiek māksligi radita itkā konkurence, bet realitātē tikai tiek paplašināts rietumu produktu piedāvājums.noiets. atiecigi ja pērk vairāk importēto, tad vietejie ar savu produkciju var iet pastaigāties

 75. Latviešu Tautai ir vajadzīga LIDL veilals, nav ko satraukties

 76. Ai ai ai ko tagad darīt?Nabags varēs ieiet veikalā un kaut ko nopirkt!!!kāda aprobežota domāšana,vai tiešām nesaprot ka katrai precei savs pircējs

 77. LIDL ienākšana Latvijā nav slikts variants. JAUKI!!! Zinu vācu preci. Tā ir labas kvalitātes. Mana izmēra apģērbi kā vienīgi man šūti!!!! Nekur nekas lieks un nekas nav nokarājies vai uzsēdies!? Ceru arī uz apģērbiem šeit LATVIJĀ! CERU UZ APAVIEM, KURI DER KĀ UZLIETI! CERU NOPIRKT DŽINSUS NORMĀLAM DIBENAM NEVIS TĀDUS KĀ OGU TŪTIS, KUR JĀATĀRDA UN JĀIEŠUJ!!! KUR TIE GADI, KAD VĒLOS KAUT KO NO TĀ, PAR KO NUPAT SACERĒJOS….

 78. Rūpīgi pārdomāt….. Kas mainās no domāšanas????? Vajag darīt! Vajag aizliegt! Vajag savu tirgu sargāt! Dūklaviem, straujumām u.c. lauksaimniecības ministriem, kuri neko nedarīja savas valsts tirgus sargāšanai, kuru dēļ pat dilles Latvijā importē, vieta cietumā!

 79. Un kur tad palikusi lielie blaveji, kas teica ka pirks vietejos razojumus neskatoties uz to ka bus drusku dargak. Vinu nav. Lai cik divaini tas neizklausitos vislielakie patrioti ir krieviski runajosais kontingents.

 80. Kā man šitā DIRŠANA ir piegriezusies

 81. Slikta zīme ir Grigule pati.

 82. Kopš kura laika kădam interesē zemnieki un vietējais uzņēmējs ? Pašai smiekli nenāk . Cik gadus ir z/s , bet jūtams tikai spiediens nevis atbalsts. Labāk būtu klusējusi . Un ar manu algu – lai tik nāk tas veikals . Paši izvēlēsimies kur ko pirkt.

 83. Grigulei laiks paklusēt, lai atsēd savu laiku EP un pietiek,pēkšņi pamodusies, speciāliste

 84. Jebkuras arvalsts veikali lenam iznicina vietejo bet kartejo reizi tas atkal kadam ir izdevigi kadiem valdiba atkal macins paliks biezaks bet vietejiem ucnemejiem planaks nepietiek ka visa valsts jau ir iztirgota pa pasauli tagad leninam vel jspiestumj pilns ar ????!!!

 85. Bada dzeguze-grabule.

 86. Jo lielāka konkurence, jo mazākas cenas, ja te LIDL būs cenas kā Vācija, Rimi , Maxima, Mego un SKAY , arī visi citi dabūs trūkties…
  Grigule ir no Rīdzenes komandas…

 87. Grigule pati ir slikta zīme – tā liecina par elektorāta stulbumu. Lembja uzpirkstene.

 88. Ko tā grigule murgo.LIDLs ir atvēries visā eiropā un neviens nebļauj.Drīzāk grigule lobē leišu ēbreju kompāniju MAXIMA kurš diktē cenas LV.LIDLam ienākot cenas būs spēcīgi jānolaiž.Un cik darbvietas atvērsies,veikali,bāzes utt.Izskatās,ka Grigulei jāvāc nauda nākošajām EP vēlēšanām un viņa jau sāk atstrādāt naudu.

 89. Llielveikali tāpat ir pilni ar ārzemju gaļu un piena produkti tiek vesti no Vācijas,Polijas,kāda starpība,vai “Lidl”,vai “Maxima”un citi lielveikalu tīkli,šobrīd šajos veikalos cenas ir neadekvāti augstas,protams,cilvēki pirks preci,kura ir lētāka,tas pat muļķim skaidrs!!!

 90. Laikam pati no tā neko neigūst, tāpēc slikta!

 91. Latvijā ir ļoti daudz iedzīvotāju ar zemiem ienākumiem. Par konkurentu ienākšanu uztraucas ne jau zemnieki, bet šeit esošie lielveikali. Domāju, ka tie arī organizē purvciemiešu protesta akcijas. Vidusskolēniem būšot tālāk jāiet. sasmīdināja.

  • Sakumā es arī uztraucos par tiem kokiem ,taču tagad saprotu ka tas ir liels blefs. Tāpat kā ar to Baltezera aizsardzības biedrību un Jūrmalas aizsardzības biedrību ,konkurējiešie uzņēmēji samaksā un daži eksemplāri it kā tautas vārdā protestē.Tikai izbrīna tie masu saziņas līdzekļi ,kuri to īpaši izceļ ,taču jau zināms par pērkamiem žurnālistiem un nopirktiem saziņas līdzekļiem ,vai tad tagad tas nav beidzies?

 92. nu nepatīk man tas veikals Lietuvā,māna visādus sūdus,tāpat kā Maxima un Rimi

 93. GRIGULES KUNDZE JŪS JAU VARIET IET IEPIRKTIES UZ STOKMANA,UZ RIMI VEIKALIEM UN VĒL UZ VISIEM DARGAJIEM VEIKALIEM ,JUMS TAČU BIEZS MAKS,,,,BET PADOMĀJIET PAR CILVĒKIEM KAM MAZAS PENSIJAS UN ,MAZI DARBA SAMAKSAS,,,GIEMENES AR BĒRNIEM PUSBADSĀ DZIVO…PENSONĀRI NEVAR VIASAS ZĀLES NOPIRKT,,,,

 94. ķekavas vistas jau tagad sūta uz leišu Lidl

  • Zuze, ej uz Stockman droši, iegādājies lojalitātes karti un atradīsi tiešām labus produktus par normālu cenu, jo Stokman atlaides katru dienu visu mēnsi, nevis pa nedēļām kā RIMI un MAXIMA!

   • Nekā laba un lēta jau nu gan nav stockmanā,tā kā nevajag te pūst tagad!!!!!!

    • Ir gan arī šis tas labs Stokmanī, tomēr lēts tas noteikti nav. Un Amazonē attiecība kvalitāte/cena ir labāka.
     Pāris reizes esmu bijis Lidl Lietuvā. Patika labāk kā superneto.

 95. Lietuvā labi….Latvijā slikti….vai tā to saprast…….?????????????

 96. ES TUR BIJU,,,,TUR VAR DAUDZ KO LĒTĀK NOPIRKT,KAFIJA,JAKOBS 500GR 3,89,,,,,30 OLAS ,2,50,,EĻĻA 0,95 CENTI DUŠAS ZELEJI PAR,,0.89,,,0.5PUDEĻITE,,,,,,,MAZGĀJAMIE VEĻAS MAŠĪNĀ,,,2,87,,,,,27MAŠNĀM,,A MUMS VISS TAS IR TRĪS REIZES DĀRGĀK. BRAUKS NO VISIEM MAZIEM CIEMIEM UN MAZĀM PILSĒTĀM IEPIRKTIES ,,,,,UN CILVĒKI BŪS ĻOTI PRIECĪGI.

 97. Man patīk LIDL, jo tajā būs kvalitatīvāki produkti nekā Maximā vai Superneto. Un konkurence ir vienmēr laba lieta. Ļoti cienījamā Grigules kundze varētu satraukties par citām lietām.

 98. LIDL ir labs ,lets veikals kas noderes cilvekiem ar maziem ienakumiem un diemzel blakus nestav musu SUPERNETO kura pardod bojatus auglus,ap kuriem lidinas sikas musinas.
  Protams,ka GRIGULEI ar eiroparlamenta algu tur nebus ko darit….))))))))))))))))

 99. GRIGULES prāt Latvijā vajadzētu būt tikai Maximām,tāpat kā to uzskata konkurences padome.Vai tik nav kāda sakritība?Nē ,iedzīvotaji ar nepacietību gaida LIDL,jo līdz brošai ir piegriezušās Maximas .

 100. GRIGULES prāt Latvijā vajadzētu būt tikai Maximām,tāpat kā to uzskata konkurences padome.Vai tik nav kāda sakritība?Nē ,iedzīvotaji ar nepacietību gaida LIDL,jo līdz brošai ir piegriezušās Maximas .

 101. VAJAG GAN TĀDU VEIKALU ,TRUCĪGIEM CILVĒKIEM BŪTU VIEGLĀK DZĪVOT AR SAVU NABADZĪGO NAUDU,,,,

 102. Es gan priecajos ,ka tadi tikli ienak Lv,vismaz LDL,ir normalas un sapratigas cenas.Ha,nevajag vietejiem razotajiem skruvet mega lielas cenas ,tad bus labi.

  • Nesaku, ka vietējā produkcija lēta, bet Tu varētu pamēģināt pati ko izaudzēt un lēti pārdot! Varbūt sanāks labs bizness – būs ģimenei lēta iztikšana, sanāks labai bērnu izglītībai, kādam ceļojumam, un protams, jāatlicina kaut kas biznesa attīstībai…

 103. Lai nak Latvija jebkuri veikali.Vinu eksistenci noteiks konkurence.Bet Grigule varetu pakluset.Nekompetenta.

 104. Vislielākā nelaime latvijiņai ir gribule,ždanka,rude,romiene un vinķelis…!

 105. Noteikti ir veikta izpēte par mūsu pirktspēju un izejot no tās būs piedāvājums

  • Varbūt izpētīta Tava pirktspēja? Purvciemā nav, nav pat bijusi aptauja par būvn iecību un koku izciršanu, ko pieprasa LIKUMS!
   Dzīvoju 300 m no paredzētā veikala. Mums 500 m rādiusā jau ir 5 ! veikali, šis domāts caurbraucējiem – autostāvlaukums 100 mašīnām. Paskatieties projektu! Šķūnis…
   Pie visa tā – tas mums ir vienīgais zaļais pleķītis. šī vieta ir arī bērnu taisnākais un DROŠĀKAIS ceļš uz vidusskolu un bērnudārzu.Tagad ceļš uz turieni krietni pagarināsies- jāiet apkārt, un, ņemot vērā lielo auto pieplūdumu, sab. transportu un blakus jau esošos veikalus (100 metru attālumā Rimi ar savu autostāvvietu), būs intensīva satiksme, kļūs bīstami… Kur paliek vairāku tūkstošu bērnu tiesības uz drošu vidi??? Tas jau nevienu neinteresē, ka tik pa lēto ko nopirkt vai Lidl nopenīt kārtējos miljonus, kaut pāri citu nelaimēm.
   Gudrie irsēji ar savām mašīnām var piebraukt pie jebkura no jau esošajiem veikaliem, tur būs atrodams tieši tas pats. Ja nu kārojas ko savādāku- ir Štokmans, Prisma un Skay…

 106. lidl jau nav nemaz tik lēts Atbildēt

  labi salidzināt varu tikai lidl polijā, bet nu superneto variants, letak ir par VIDEJĀM CENĀM bet lielveikalos uz akciju preces ir lētāk un lidl akciju praktiski nav.
  atiecigi ari te bus tikai daži centi lētāk un viss, nebus jau zemās eiropas cenas, katrā valstī cenu politika atšķiras kaut vai nodokļu dēļ. pamatmērļis jau ir pelnit.

 107. Grigules kundze, paldies, par apgaismību, līdz šim domāju, ka Goldman&Sachs valda pār pasauli.

 108. Tādiem deputātiem kā Grigule būtu vērts vairāk satraukties par Latvijas ražotāju mazajām iespējām konkurēt – nevis par konkurentu ienākšanu tirgos.
  Tad jau vajag atkal novilkt dzelzs aizkaru.

  • tu nesaprati pamatdomu Atbildēt

   pēc grgales teiktā sanāk ka firma tiek subsidēta, un iepērk lielā daudzumā lētu (tā atiecigi nez vai ir kvalitatīva) preci. mums jau tā tirgo eiropas trešās šķiras produkciju ko paši negrib lietot, un ja vel ienāk veikala ķēde kura orentēta uz pašu lētāko, tad ir liela iespēja ka tas bus jau piektās šķiras produkcija kas domāta āfrkas valstu badacietejiem

 109. Nu tad, cienījamā Grigule, nokārto, lai arī Latvijas ražotājam būtu tādas pašas iespējas kā Vācijā – nevis uztraucies par konkurenci!

 110. LIDL Latvijā ir ++++++++ produkti būs KVALITATĪVĀKI un lētāki un noteikti izkonkurēs MAXIMA cūkkūti

  • kvalitativs produkts ir varbut vācijā, bet polijā tas ir zemas kvalitates preču veikals, kas tev liek domāt ka te bus kvalitatīvas preces? kur tādi naivuma uzplūdi?

   • ari Vacija tur nav nekadas kvalitates un “cuku kuts“ tai vekala uz kuru es medzu braukt ir 10x lielaka ka maksima. Cuku kuti veikala veido pirceju kontingents – diemzel, bet nav jau variantu ja nevar nopirkt cita veikala tad brauc uz Lidl vai Hofer. Nevajag Latvijai LIDL, tas tiesam iznicinas vel palikusos Latvijas razotajus un mazas saimniecibas. Pazudis vel vairak darba vietu un izbrauks vel vairak tautiesu. Viss ir saistits, nevar skatities vienpusigi.

 111. Maxima un Rimi nebija slikta zīme?

 112. Ko grigule pīpē-es ar gribu,jumts brauc ne pa jokam.

 113. Latvijas lielākais ļaunums ir tādi cilvēki kā Grigule

  • Pilnīgi piekrītu.

  • Vēl lielāks ļaunums Latvijā ir griguļfobji. To pašu, ko viņi bļauj par Griguli, var bļaut par jebkuru insektu, kas pielavījušies un lavās un lavās pie darbaļaužu skaustiem. Bet nebļauj vis. Jo viņiem uzdevums ir nepārtraukti brēkāt par Griguli, lai novērstu uzmanību no pārējiem. Tāds iespaids rodas. Jo klāt atkal vēlēšanas.

 114. Būtu ideāli. nevajadzētu braukt uz Lietuvu iepirkties šā tīkla veikalos. Sen jau vajadzēja.

Draugiem Facebook Twitter Google+