Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
28. aprīlis, 2015
Drukāt

Grigule pievienojusies Eiropas liberāļu un demokrātu apvienībai (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte, kas ievēlēta no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), pievienojusies Eiropas liberāļu un demokrātu apvienībai (ALDE), liecina EP informācija.

ALDE ir ceturtā lielākā EP deputātu grupa. Aizvadītā gada oktobrī Grigule pameta eiroskeptiski noskaņoto grupu “Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa” (Europe of Freedom and Direct Democracy, EFDD).

Grigule ilgāku laiku darbojās kā neatkarīgā deputāte. Iepriekš viņa norādīja, ka saņēmusi piedāvājumus no vairākām EP politiskajām grupām, taču nav izšķīrusies, kurai no tām pievienoties, jo neviena no tām nav viendabīga.

EP no Latvijas tika ievēlēta Tatjana Ždanoka (“Latvijas Krievu savienība), Grigule (ZZS), Valdis Dombrovskis (“Vienotība”), Artis Pabriks (“Vienotība”), Roberts Zīle (NA), Sandra Kalniete (“Vienotība”), Krišjānis Kariņš (“Vienotība”) un Andrejs Mamikins (“Saskaņas centrs”).

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Šī sieviete par daudz gaļu ēd.

  2. Kā Latvijā piraduši staigāt pa partijām tā arī Brislē turpina.

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (9)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (7)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+