Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
28. aprīlis, 2015
Drukāt

Grigule pievienojusies Eiropas liberāļu un demokrātu apvienībai (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte, kas ievēlēta no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), pievienojusies Eiropas liberāļu un demokrātu apvienībai (ALDE), liecina EP informācija.

ALDE ir ceturtā lielākā EP deputātu grupa. Aizvadītā gada oktobrī Grigule pameta eiroskeptiski noskaņoto grupu “Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa” (Europe of Freedom and Direct Democracy, EFDD).

Grigule ilgāku laiku darbojās kā neatkarīgā deputāte. Iepriekš viņa norādīja, ka saņēmusi piedāvājumus no vairākām EP politiskajām grupām, taču nav izšķīrusies, kurai no tām pievienoties, jo neviena no tām nav viendabīga.

EP no Latvijas tika ievēlēta Tatjana Ždanoka (“Latvijas Krievu savienība), Grigule (ZZS), Valdis Dombrovskis (“Vienotība”), Artis Pabriks (“Vienotība”), Roberts Zīle (NA), Sandra Kalniete (“Vienotība”), Krišjānis Kariņš (“Vienotība”) un Andrejs Mamikins (“Saskaņas centrs”).

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Šī sieviete par daudz gaļu ēd.

  2. Kā Latvijā piraduši staigāt pa partijām tā arī Brislē turpina.

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+