×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
13. aprīlis, 2015
Drukāt

Grigule uzsākusi sarunas ar vairākām EP politiskajām grupām (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule uzsākusi sarunas ar vairākām EP politiskajām grupām.

To Grigule atzina intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma”. Deputāte gan nesniedza atbildi uz jautājumu – kuras ir šīs EP grupas.

Grigule arī uzsvēra, ka, neatkarīgi no politiskajām grupām, EP deputāts ir absolūti brīvs un šobrīd viņa nekādu diskomfortu neizjūt. Grigule atgādināja, ka strādā EP delegācijā sadarbībai ar Centrālāziju.

Savukārt, runājot par sadarbību ar pārējiem EP deputātim, tā esot bijusi dažāda un ir atkarīga no aktuālā jautājuma, teica Grigule. Tā, piemēram, jautājumā par atbalstu lauksaimniekiem, lielākā daļa Latvijas EP deputātu parakstīja vēstuli atbildīgajam komisāram.

Jau ziņots, ka pēc Grigules aiziešanas no EP eiroskeptiķu grupas “Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa” frakciju gandrīz izjuka, jo tās pastāvēšanai bija nepieciešami deputāti no vismaz septiņām valstīm.

Grigule vada EP delegāciju sadarbībai ar Centrālāzijas valstīm – Kazahstānu, Kirgizstānu, Uzbekistānu, Tadžikistānu, Turkmenistānu un Mongoliju.

Iepriekš ziņots, ka Grigule 16.oktobrī izstājās no EP eiroskeptiķu grupas “Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa” (Europe of Freedom and Direct Democracy, EFDD).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Grigule ir ne tikai uzsākusi sarunas, bet ARĪ TURPINĀJUSI APKAUNOT LATVIJU EIROPĀ.

Draugiem Facebook Twitter Google+