×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
23. marts, 2013
Drukāt

Grigule: “Vienotība” ir Rīgas bruģa partija

Foto-LETAFoto-LETA

“Vienotība” ir Rīgas bruģa partija, kuru uztrauc tikai skaisti makroekonomikas rādītāji, taču tā ir aizmirsusi  par cilvēku, 23.martā Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongresā teica Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāte Iveta Grigule (attēlā).

“”Vienotība” ir Rīgas bruģa partija, kurai galvenais ir bilance, skaisti makroekonomikas rādītāji,” paziņoja Grigule un uzsvēra, ka “Vienotība” aizmist cilvēku, turklāt, viņu darbības dēļ lauku sētas paliek tukšas un daudzi Latvijas iedzīvotāji dodas uz ārvalstīm peļņas nolūkos.

Vienlaikus Grigule uzsvēra, ka pretstatā citiem politiskajiem spēkiem ZZS esot darījusi visu iespējamo, lai tiktu palielināts atbalsts jaunajām māmiņām, skolotājiem, mediķiem.

Kritiku Dombrovska valdībai un “Vienotībai” veltīja arī LZS partijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, kurš norādīja, ka pašreizējās valdības darbs uzskatāms par darbības imitāciju. Kā piemēru Brigmanis minēja Dombrovska piekāpību, kuras dēļ tiks zaudēti aptuveni 700 miljoni eiro lauku atbalstam no Eiropas fondiem.

Pēc Brigmaņa teiktā, tuvākajā laikā nepieciešams rosināt minimālo algu palielināt līdz vismaz 250 latiem, turklāt tas esot instruments arī kā mazināt ēnu ekonomikas pieaugumu. Tāpat jāpalielina nepaliekamais minimums.

“Sarežģīta situācija ir ģimenēs ar bērniem un pensionāriem, kuriem jāsniedz daudz lielāks atbalsts kā līdz šim,” sacīja Brigmanis. Tāpat jāskata demogrāfijas jautājumi, vienlaikus novārtā neatstājot vecāko paaudzi, un jāatsāk pensiju indeksācija. Šogad LZS kongresā notiks partijas priekšsēdētāja, viņa vietnieku, valdes un citu institūciju vēlēšanas. LZS ar Latvijas Zaļo partiju veido politisko apvienību Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS). ZZS ir noslēgts sadarbības līgums arī ar Liepājas partiju un partiju “Latvijai un Ventspilij”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+