×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
20. oktobris, 2014
Drukāt

Grigules vietā piesaista citu deputātu un izglābj EP eiroskeptiķu frakciju

Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Parlamenta (EP) eiroskeptiķu grupa “Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa” (Europe of Freedom and Direct Democracy, EFDD), kas pagājušajā nedēļā pēc Latvijas deputātes Ivetas Grigules (ZZS) aiziešanas izjuka, tomēr turpinās pastāvēt, jo tai ir piekritis pievienoties deputāts no Polijas.

Grupas līderis Naidžels Faradžs, kurš ir arī Apvienotās Karalistes Neatkarība partijas vadītājs, pirmdien paziņojis, ka Eiroparlamenta eiroskeptiķu grupā ir piekritis iestāties deputāts no Polijas partijas “Jauno labējo kongress” Roberts Ivaškevičs.

“Pārfrāzējot Marku Tvenu – baumas par mūsu nāvi ir krietni pārspīlētas,” sacījis Faradžs.

Jau ziņots, ka pēc Grigules aiziešanas ceturtdien EFDD pārstāja eksistēt, jo nepieciešami deputāti no vismaz septiņām valstīm, lai izveidotu grupu.

Eiroparlamenta grupā “Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropa” (Europe of Freedom and Direct Democracy, EFDD ) apvienojušies labēji un eiroskeptiski noskaņoti deputāti no tādiem politiskajiem spēkiem kā Apvienotās Karalistes Neatkarības partija (UKIP), Itālijas Piecu zvaigžņu kustība un Lietuvas partija “Kārtība un taisnīgums”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+