×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
31. jūlijs, 2013
Drukāt

Grimstošā “Spartak” prezidents: Strēlnieka alga neatbilst tirgus vērtībai

foto - lokobasket.comfoto - lokobasket.com

Sanktpēterburgas “Spartak” basketbola kluba prezidenta pienākumus veicošais Andrejs Urickis izteicies, ka latviešu saspēles vadītāja Jāņa Strēlnieka finansiālās prasības ir neadekvātas spēlētāja tirgus vērtībai.

“Lai jūs izprastu esošo situāciju, kur ir ļaunuma sakne. Tā ir tajā, ka virknei spēlētāju ir parakstīti līgumi, kuriem nav nekā kopīga ar viņu pašreizējo tirgus vērtību. Tāpēc viņi ne pārāk vēlas pamest komandu. Viņiem ir vienalga, kur spēlēt – superlīgā, augstākajā līgā vai kur citur. Viņi vēlas saņemt savu naudu, par kādu kāds viņus parakstīja. Tie ir seši spēlētāji. Tie pirmām kārtām ir Kurbanovs, Dragičevičs, Jakovenko, Strēlnieks, Kārters. Nekā sarežģīta tajā nav – kad aktīvu tirgus vērtība, šajā gadījumā basketbolistu, neatbilst līguma vērtībai, rodas nesaskaņas. Jo uzskatām, ka iepriekš brīdinot spēlētājus, ka mums ir grūtības, viņi sapratīs. Viņiem ir rokas, kājas, galva. Jā, viņi ir profesionāļi, viņiem ir noteikts meistarības līmenis, un viņi varēs atrast darbu. Ja viņi izdomās palikt komandā kā suns uz siena kaudzes, iemesls, ka klubam viss ir slikti, būs tieši viņi, nevis klubs”, sacījis Andrejs Urickis, kurš veic Sanktpēterburgas “Spartak” kluba prezidenta pienākumus.

Uricka spriedelējumi gan vairāk izklausās pēc izmisuma un vainīgo meklēšanas brīdī, kad pašu uzņemtās saistības un finansu ziņā lēkšanu augstāk par pēcpusi nespēj paveikt tieši “Spartak” komanda. Pēdējos gados ar ambiciozem plāniem startējušajam “Spartak” klubam jau bijuši vairāki krīzes brīži un pie sasistas siles klubs nonāk ne pirmo reizi. Finansiālās problemās nonākušais “Spartak” klubs apsver iespēju atteikties no dalības VTB Vienotajā līgā.

Jānis Strēlnieks Sanktpēterburgā nokļuva pēc slovēņu trenera Jures Zdovca uzaicinājuma, kurš interesi par Latvijas izlases saspēles vadītāju izrādīja vairākkārt. Tomēr Zdovcs jau kopš pagājušās sezonas izskaņas vairs nav “Spartak” komandas galvenais treneris.

Tikmēr Ukrainas basketbola portāls basket-planet.com vēstījis, ka interesi par Strēlnieku izrād Kijevas “Budivelnik” un ka tieši pie Aināra Bagatska trenētajiem Eirolīgas debitantiem Jānis varētu turpināt spēlētāja karjeru. Tas notekti būtu labāks risinājums kā palikt Sanktpēterburgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+