Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
24. janvāris, 2017
Drukāt

Grimstošo patruļkuģi “Brēmene” izcels krastā

Stabilizētais kuģis pēc vakardienas grimšanas. Foto - VVD.Stabilizētais kuģis pēc vakardienas grimšanas. Foto - VVD.

No Valsts vides dienesta (VVD) patruļkuģa “Brēmene” ir izsūknēts ūdens un tas ir stabilizēts virs ūdens. Ūdenslīdēji ir apliecinājuši, ka sūce ir likvidēta un atkārtota ūdens ieplūde pašlaik nedraud, preses paziņojumā informē dienests.

Pirmdien ūdenī izplūdušais piesārņojums ir pilnībā savākts, bet drošības apsvērumu dēļ ap kuģi izvietotās bonas joprojām ir saglabātas. Šobrīd notiek degvielas, kas atrodas kuģa degvielas tvertnē, atsūknēšanas darbi, ko veic “Eko Osta”.

415

Kuģi ir plānots izcelt krastā.

Vakar kuģis, kas atradās piestātnē Voleros, bija sasvēries un tā aizmugurējā daļā daļēji nogrimis. Visdrīzāk negadījums noticis metereoloģisko apstākļu ietekmē, kad lielā salā neizturēja vārsti, caur kuriem ieplūda ūdens.

kugis_voleri

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+