Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. septembris, 2016
Drukāt

Grīziņkalnā aizturēts meklēšanā izsludināts bezpajumtnieks (1)

Foto RPPFoto RPP

Vakar, 6.septembrī, likumsargiem Grīziņkalnā izdevies aizturēt meklēšanā izsludinātu bezpajumtnieku, informē Rīgas pašvaldības policija (RPP).

RPP darbinieki devās uz izsaukumu Grīziņkalnā, kur vairāki bezpajumtnieki traucējot sabiedrisko kārtību.Ierodoties notikuma vietā, pamanītas trīs personas, kuras bija aizsnaudušās uz kāda soliņa. Personas pamodinātas. Pārrunu laikā vīrieši pastāstīja, ka ir bezpajumtnieki un viņiem neesot kur palikt.

Policisti personām izskaidroja, ka Rīgā ir pieejamas vairākas patversmes, taču vīrieši nevēlējās uz nevienu no tām doties.

Pārbaudīti personu dati, konstatēts, ka viens no bezpajumtniekiem ir izsludināts meklēšanā.
56 gadus vecais vīrietis aizturēts un izsaukti Valsts policijas Ogres iecirkņa darbinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Meklēšanā …Par braukšanu bez biļetes – aizturēts bezpajumtnieks…

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+