Latvijā
Sabiedrība

Grīziņkalnā atklās jauniešu ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” desmito sezonu3

“Ghetto Games” līderis Raimonds Elbakjans (no kreisās) un “Ghetto TV” pārstāvis Renārs Zeltiņš piedalās slam-dunk konkursā “Sprite Kings of Air”, kurā piedalās pasaules spēcīgākie basketbola bumbas triecēji grozā no augšas.

Grīziņkalna sporta kompleksā šodien plkst.19 tiks atklās jauniešu ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” desmito sezonu, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Kā viens no šīs sezonas spilgtākajiem notikumiem būs “slam-dunk” šovs “Kings of Air”, kas šogad norisināsies 10.jūlijā Grīziņkalnā. Visiem apmeklētājiem būs iespējams redzēt tā saucamo “lidojošo basketbolistu” šovu, kas būs interesanti arī tiem, kuriem basketbols nav iecienītākais no sporta veidiem.

Asu izjūtu cienītāji Grīziņkalnā gaidīti arī 11.jūnijā un 13.augustā uz starptautiskajām pankrationa sacensībām “Ghetto Fight”, kuru laikā tiks rīkotas arī pašaizsardzības meistarklases sievietēm. Savukārt 16.jūnijā norisināsies ielu deju sacensības “Ghetto Dance Hardcore Battle”.

No 27.jūlija līdz 29.jūlijam Ventspilī trīs dienu garumā skatītājus sagaida augsta mēroga “BMX freestyle” sportistu sniegums, skrituļslidotāju un “strītbaik” frīstaila motociklu šovs, kā arī daudzas citas aktivitātes. Kā festivāla kulminācija būs (Starptautiskās Basketbola federācijas) FIBA Pasaules tūres kvalifikācijas posma sacensību norise trīs pret trīs spēlētāju basketbolā “Ghetto Basket Ventspils Challenger”.

Saistītie raksti

“Desmit gadu atpakaļ, kad es stāvēju Grīziņkalnā ar basketbola bumbu rokās un tikko biju sācis īstenot savu sapni – radīt vietu, kur jaunieši var sevi parādīt sporta laukumā, man pat prātā neienāca, ka Latvijas simtgades laikā trīs pret trīs basketbols iekļūs Olimpisko spēļu programmā, un ka Grīziņkalnā izaugušie “Ghetto Games” sportisti reiz kļūs par Latvijas Olimpiskās vienības dalībniekiem. Es ticu, ka “Ghetto Games” turpinās nest Latvijas vārdu pasaulē,” pauda iniciatīvas līderis Raimonds Elbakjans.

Dažādi “Ghetto Games” bezmaksas pasākumi norisināsies arī Krāslavā, Cēsīs, Daugavpilī, Ogrē, Alūksnē, Kuldīgā, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Jelgavā un Smiltenē.

LA.lv