×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. septembris, 2016
Drukāt

Grīziņkalnā pieķertai prostitūtai draud 700 eiro sods (4)

RPPRPP

Svētdien agrā rīta stundā Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par divām personām Grīziņkalnā, kuras ļāvušās seksuālām aktivitātēm, ko policija arī fiksējusi ierodoties notikuma vietā.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīta sieviete, kura vīrietim sniedza seksuāla rakstura pakalpojumu – minetu.

Pārrunu laikā, sieviete atzinās, ka vīrietim sniegusi seksuālā rakstura pakalpojumu par naudu. Par savām darbībām viņa saņēmusi 20 eiro.

Sievietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par prostitūcijas ierobežošanas noteikumu pārkāpšanu. Likums paredz, ka par prostitūcijas pakalpojumu sniegšanu publiskās vietās personai uzliek naudas sodu no 350 līdz 700 eiro.

Pēc aģentūras LETA vēstītā, Latvijā prostitūcija nav aizliegta, bet ir ierobežota. Noteikumi paredz, ka personai atļauts piedāvāt vai sniegt seksuālos pakalpojumus par maksu tikai dzīvojamā telpā, kas ir tās īpašums vai par kuru tā ir noslēgusi īres līgumu.

Personai aizliegts piedāvāt vai sniegt seksuālos pakalpojumus par maksu, kā arī saņemt šos pakalpojumus iepriekšminētajā dzīvojamā telpā, ja tā atrodas tuvāk par 100 metriem no izglītības iestādes vai baznīcas, ja tajā atrodas nepilngadīgais un ja pret to iebilst citas personas, kuras dzīvo šajā telpā vai mājā, kurā tā atrodas.

Tāpat personām aizliegts apvienoties grupās, lai piedāvātu un sniegtu seksuālos pakalpojumus par maksu, kā arī pieņemtu pasūtījumus seksuālo pakalpojumu sniegšanai par maksu. Savukārt izklaides un atpūtas iestāžu vadītāji nodrošina, lai šajās iestādēs netiktu piedāvāti, sniegti un saņemti seksuālie pakalpojumi par maksu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. jaaraujas tagad ar dubultsparu . Ja ņe prostetutka – ja miņetčica

  2. Kad LA beigs nodarboties ar manu komentaru dzesanu? Kas ta ir pie mums Latvija par demokratiju un varda brivibu. Krieviju kritizejat, bet ko pasi darat, necinat citu cilveku viedoklus, it ka jusu viedoklis butu tas pareizais. Pie mums Latvija ir vel trakak neka Krievija.

  3. Nesaprotu tikai vienu, kad pati policija ieveros likumus. Uzvilkusi policista mundieri un telo no sevis svetos. Damu sodija, bet kapec nesodija so vaislas erzeli, vareja tacu noiret ari dzivokli, ja tik ciesi sagribejas minetus taisit. Vajag pazinot sa erzela sievai, ka vins palaistuves pa krumiem valka. Vareja tacu aizvilkt so damu ari uz kadu majigaku vietu, nu, protams,pie dabas kruts ari ediens ir garsigaks. Galu gala jasoda ne tikai sievietes, bet ari sie izvirtuli. Kas tu esi par viru, ja pa krumiem minetus taisi.

  4. Kāds sods vecim ?

Draugiem Facebook Twitter Google+