Ekonomika
Bizness

Grīziņkalnā slēdz ”Ghetto Burger”, pievērsīsies veselīgam uzturam0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – LETA/REUTER

Rīgā slēgts līdz šim vienīgais ātrās ēdināšanas restorāns “Ghetto Burger”, kas bija izvietots Pērnavas ielā, Grīziņkalnā, aģentūrai LETA sacīja jauniešu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” aizsācējs Raimonds Elbakjans.

“Kad mēs sākām Ghetto Burger” darbību, bijām pirmie ar šāda veida burgeriem, un tas bija interesanti. Pēc tam atvērās “Street Burger” un vēlāk citas līdzīgas ēdināšanas iestādes, bet mums nepatīk darīt to, ko dara citi,” sacīja Elbakjans.

Viņš piebilda, ka izaicinājums bija arī Grīziņkalnā uzturēt ar pozitīvu bilanci ēdināšanas iestādi, kurā, atbilstoši koncepcijai, netirgo alkoholu. “Projektu noslēgt ar plus zīmi bija baigais izaicinājums, it sevišķi ziemas mēnešos,” sacīja “Ghetto Games” aizsācējs.

Elbakjans piebilda, ka patlaban organizācija izstrādā jaunu, veselīgu ēdināšanas pakalpojumu konceptu. “Meklējam vai nu sadarbības partneri vai kādus jaunus cilvēkus, kuriem tas varētu būt start-up. Tā nekad nebūs naudas mašīnu, bet es gribu, lai ģimene Grīziņkalnā var iznākt no mājām un par 20-25 eiro divi pieaugušie ar diviem maziem bērniem var paēst ārpus mājām. Paveikt to, lai tas būtu veselīgi un ar kvalitatīvu servisu,” teica “Ghetto Games” aizsācējs.

Pēc viņa teiktā, “Ghetto Burger” vēlas tirgot veselīgus ēdienus. “Mūsu princips ir, ja pats to nevari ēst, tad nedrīksti to tirgot. Nenodarbojamies arī ar to, kam mēs vairs neticam. Mēs gribam atrast veselīgu konceptu, skatīsimies, kā būs ar cenu politiku. Gribu radīt maksimāli zemu vidējā čeka vērtību,” teica Elbakjans.

“Ghetto Games” aizsācējs piebilda, ka ir atvērts jaunu sadarbības partneru piesaistei jaunā ēdināšanas koncepta izstrādei. Jaunais koncepts varētu piedāvāt vistas un liellopu gaļu, salātus un dārzeņus, taču iespējamas variācijas. “Viss būs atkarīgs no cilvēkiem un no komandas. Varbūt attīstīsim kaut kādu veiksmīgu kafijas un uzkodu konceptu paralēli salātiem,” viņš pieļāva.

Viņš piebilda, ka uzņēmums “Ghetto Burger” joprojām turpinās pastāvēt, tostarp nodarboties ar izbraukuma tirdzniecību.

Saistītie raksti

“Ghetto Burger” līdzšinējās telpās plānots izveidot organizācijas vasaras biroju organizatoriskajiem darbiem, tostarp video montēšanai, tikšanām ar sadarbības partneriem un ciemiņiem no ārzemēm.

SIA “Ghetto Burger” ir reģistrēts 2013.gadā un tā pamatkapitāls ir 2845 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Elbakjans.

Uzņēmums 2016.gadā strādāja ar 169 446 eiro apgrozījumu, nopelnot 15 534 eiro.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Liepājas lidostā novērots būtisks pasažieru skaita pieaugums. Ar ko tas skaidrojams?
7 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Autobraucēji jau tagad samaksā vairāk, nekā ir nepieciešams ceļiem.” LCB par akcīzes celšanu dīzeļdegvielai 1
8 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Maxima” paziņo par jauna pakalpojumu centra izveidi
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Policijai vēl nav izdevies notvert advokāta Bērziņa slepkavas
2 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Vēlētāji Ukrainā ir “salikuši visas olas vienā grozā” 1
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Pasaulē
Pēc atteikšanās no cūkgaļas diviem bērnudārziem Vācijā vajadzīga policijas aizsardzība
1 stunda