×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
13. septembris, 2016
Drukāt

Grīziņkalnā viena pati klīst gadu veca meitenīte

Foto Rīgas pašvaldības policija (RPP)Foto Rīgas pašvaldības policija (RPP)

Likumsargi 10.septembrī Grīziņkalnā sastapuši gadu vecu bērnu, kurš staigājis viens pats bez vecāku uzraudzības, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Policistus bija izsaucis kāds garāmgājējs, kurš uz ielas bija ievērojis aptuveni vienu gadu vecu bērnu bez pieaugušo uzraudzības.Ierodoties notikuma vietā, sastapts garāmgājējs ar meitenīti, kurš pastāstīja, ka bērnu pamanījis netālu no kāda nama, taču bērna uzraudzītāju nekur nav redzējis. Meitenīte viena pati staigājusi pa ielu.

Vīrietis ar bērnu apsekojis blakus esošos pagalmus, taču neviens neatpazina meitenīti un nedz arī varēja norādīt viņas iespējamo dzīvesvietu, arī pati meitenīte nemācēja pastāstīt, kur viņa dzīvo. Vīrietis nolēma izsaukt policiju.

Kamēr policisti runāja ar izsaucēju, pie kārtības sargiem pienāca kāds vīrietis, kurš pastāstīja, ka ir meitenītes tēvs. Viņš paskaidroja, ka atnācis mājās no nakts maiņas, un meitu iedevis kaimiņienei pieskatīšanai. Pēc pamošanās bērna tēvs aizgājis pie kaimiņienes, taču izrādījās, ka sieviete nebija pamanījusi, ka bērns pazudis no dzīvokļa. Vīrietis skaidroja, ka bērnu audzina viens un laikā, kad atrodas darbā meitu pieskata aukle vai kaimiņiene.

Policisti devās uz bērna dzīvesvietu un pārbaudīja dzīves apstākļus. Mājvietā konstatēts, ka bērnam ir piemērota pārtika, apģērbs un citas bērna audzināšanai nepieciešamas lietas. Meitenīte nodota tēva aprūpē.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+