Mobilā versija
+17.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Piektdiena, 21. jūlijs, 2017

Interešu grupas un diskusijas

 • Mednieku galerijas Publiska grupa / 37 biedri

  Jaunākie ieraksti
  Liepājā, Ezermalā. Vairāk nekā mēnesi \"ganīts\" āzītis... Izrādijās ne tas 😀 Īstais, kuru tīkoju nomedīt vēl ir dzīvs. Viņam laikam laba karma. Cerams, tiksimies nākamgada!
  1584
  Kā riestā pievilināt stirnāzi?
  92
  Nomedīts pie Smārdes. Savam vecumam pārdroši un neapdomīgi uzvedās....
  166
  linda-dombrovska

  Šeit var iepazīties ar jaunajiem Medību noteikumiem: http://www.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40314855&mode=mk&date=2014-07-22

  viktors

  Medniecības vēsture
  Medniecība ir viens no senākajiem cilvēku nodarbošanās un barības iegūšanas veidiem. Pirmatnējais cilvēku bars medībās izmantoja prmitīvus pīķus, rungas vai citus priekšmetus. Bieži medījumi tika iedzīti vai ievilināti bedrēs, kuras bija apslēptas ar vieglu zaru pārklāju.
  Loka un bultas izgudrošanu pirms apmēram desmit tūkstošiem gadu un to pielietošana praksē radīja medniecībā apvērsumu — medību efektivitāte būtiski palielinājās. Zvēru tagad varēja nomedīt jau no daudz lielāka attāluma to priekšlaicīgi neaizbaidot. Samazinājās arī paša mednieka risks pašam kļūt par medījuma upuri nonākot tā nagos, ilkņos vai uz satrakota dzīvnieka ragiem. Arī putnus ar loka un…Lasīt vairāk

 • Makšķernieku stūrītis Publiska grupa / 27 biedri

  Jaunākie ieraksti
  Breksits 2,800kg,Bārtas upe.
  118
  Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
  113
  Skaistā Latvijas daba.Upe.
  388
  126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
  1320
  Taurage, Aldis. Bija labi!
  915
  Taurage, Andis un Vladimirs
  750
  brangais-zutis

  drīz jau bus izķerti

  brangais-zutis

  bartas upe nāk laši !!!!    

 • Zaļais izaicinājums Publiska grupa / 10 biedri

  Jaunākie ieraksti
  Rabarberi un C vitamīns! Cik rabarberus varam apēst svaigus, kokteilī tomēr garšīgāk:) Kokteilī rabarberu nemaz nejūt, bet lielisks veids tos izmantot arī šķidrā veidā. Vislabākais kompliments no dēla! \"VAI IR VĒL?\" (vairāk https://tikaisev.com/) RABARBERU ZAĻAIS KOKTEILIS ~ 1 litrs 1 vidēji liels rabarbers 1 banāns 1 krūze ar zemenēm 1 krūze piens
  151
  Laikam esmu stereotipu cilvēks - vismaz uz dažām lietām! Un viena lieta kādreiz bija visi zaļie kokteiļi, kas manām smadzeņu krociņām, maigi sakot, likās ļoti negaršīgi. Pagrieziena punkts notika pirms gada, kad sev pieņēmu izaicinājumu - 30 dienas dzert zaļos kokteiļus. Var jau sev melot, bet tā kā to darīju atklāti (rakstīju par to arī blogā https://tikaisev.com/2015/05/06/27-zalie-kokteili-receptes/), tad atkāpties vairs nevarēju:) 21 dienā vari sev izmainīt gan priekšstatus, gan režīmus, līdz ar to kaut ko uzsākt sev stingri ir ļoti noderīgi. Pēc izaicinājuma beigām kokteili dzēru arī 31, 32 un 40 dienā. Vasarā bieži taisīju kokteiļus vakaros pēc treniņiem - tā viegluma sajūta ir ļoti laba! Lielākais pluss, ka kokteiļus ar lielāko prieku dzer arī mani bērni! Par to man prieks, ka mainīju sevi un līdz ar to bērniem tiek daudz veselīgākas lietas. Jo, ja brokastīs noliktu spinātu bļodu, nedomāju, ka mani bērni tos grauztu ar prieku, bet šādi...;) Blogā vari atrast 27 kokteiļu receptes no mana izaicinājuma + kā tos pagatavot ietaupot laiku, jo kādreiz tiešām likās, ka kokteiļu gatavošana nav man - man nav tik daudz laika no rītiem, vai tādi produkti un vēl 100 un 1 atruna; bet, ja to dara sistemātiski, tad viss iespējams! Galvenais sasaldēt spinātus pa porcijām un pārējās lietas jau tūlīt būs dārzā! Par zaļāku un veselīgāku vasaru! (un ne tikai!)
  250
  Zaļos kokteiļus gatavoju jau vairākus gadus. Tā kā esmu asins donors, saskāros ar to, ka man ir zems hemoglobīns, tad arī sāku savu draudzību ar zaļajiem dzērieniem. Par pamatu ņemu spinātus un banānu. Kamēr to nav siltumnīcā pērku Rimi. klāt pamatsastāvdaļām lieku zaļumus, kas ir dārzā, kad parādās pirmās ogas tad pievienoju ogas. Ziemas kokteiļiem gatavoju ogu Miksu - pīlādži, irbenes, brūklene, sajaucu vienā kastītē un sasaldēju pēc tam pa saujiņai pievienoju kokteiļiem. Papildus izmantoju vai nu ūdeni, Lakto vai tīrkultūru, kā laba piedeva ir paipalu oliņas.
  11912
  Es jau vairākas dienas metu zaļo izaicinājumu - taisu un dzeru zaļos kokteiļus. Šis (fotogrāfijās) ir viens no pirmajiem - saldākais variants. Interesanti, ka arī bērni labprāt dzer. Tikai vienreiz - kad biju laukos un grābu, ko nu varēju no zaļumiem, - uztaisīju nu ļoooti zaļu. Bet tad pārtaisīju un dzēra labprāt. 🙂 Kāda jūsu pieredze? Linda, La.lv \"Veselība redaktore
  1613
  zanitteinbox-lv

  Vēlos padalīties ar savu zaļo kokteili, kas man dod mundrumu no rītiem un ne tikai 🙂

  1 banāns
  1 kivi
  1/2 garais gurķis
  1-2 saujas spināti
  200 ml ūdens ( ja ir vēlme biezāku tad lieku sojas vaniļas vai mandeļu pienu)
  1 ēdamkarote mammas gatavotais plūmju ievārījums ar mandelēm (tas pēc izvēles)

  Blenderē un dzer…..mmmm 🙂

  dinabaskeinbox-lv

  Mamma ņēma mani jau pavisammaziņu pintiķi līdzi uz pļavām, uz mežu. Daudz ko iemācīja, kas kādai vainai der. Vēlāk 3x studēju medicīnu. Galu galā, galvenā atziņa, pie kuras esmu nonākusi ir sekojoša – ja vien kādu veselības problēmu ir iespējams atrisināt ar pārbaudītiem dabas līdzekļiem, nav ne mazākā iemesla to nedarīt.
  Tā kā ir pavasaris ar savu īpašo piedāvājumu, dalos ar savu zaļo recepti. Ieguvumu būs daudz – imūnsistēmai, enerģijai, aknām, locītavām u.t.t. Patiešām jaudīgs dabas līdzeklis kvalitatīvai dzīvei un priekam:
  ņemam pa saujai jauno gārsu dzinumu, lakšu, aso nātru (noplaucējam sekundes desmit), gaiļpiešu lapas, pelašķu lapiņas, vidēju ķiploka galviņu (nomizojam 🙂 )…Lasīt vairāk

  pukeinbox-lv

  Vai bērni var jebkādus zaļos kokteiļus dzert vai ir kaut kā pakāpeniski jāpieradina?

  lindarozenbaha

  Aicinām piedalīties zaļā izaicinājumā! – atklāt pavasara vitamīnu sezonu ar zaļajiem kokteiļiem un piedalīties konkursā! Laipni gaidīts ikviens, kas gatavs lielākam vai mazākam izaicinājumam, šeit dalīties pieredzē! Kāds varbūt apņemsies izaicināt sevi 30 dienas dzert ik dienu zaļo kokteili, cits varbūt to darīs pa reizei, iepriecinot citus ar interesantām receptēm vai aprakstiem par to, kas mainās, ieviešot šādas pārmaiņas uzturā.

  Ikviens, kurš forumā “zaļais izaicinājums” dalīsies vai nu ar receptēm, vai pieredzi (nav svarīgi, cik lielu, garu, intensīvu), piedalās konkursā, kurā var laimēt trīs mēnešu abonementu žurnālam “36,6 °C”! Uzvarētāju paziņosim 7. jūnijā!

  Dalies ar…Lasīt vairāk

 • Sarunas par laiku un astroloģiju Publiska grupa / 179 biedri

  Jaunākie ieraksti
Draugiem Facebook Twitter Google+