Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. marts, 2015
Drukāt

Grūbe atkāpjas no NEPLP locekļa amata

Foto: LETAFoto: LETA

Gints Grūbe

Gints Grūbe ceturtdien paziņojis par atkāpšanos no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļa amata, pavēstīja NEPLP Informācijas centra vadītāja Agnese Berga.

Grūbe norādījis, ka ir saņēmis piedāvājumu iesaistīties vairākos lielos radošos filmu projektos, kas nav savienojams ar darbu NEPLP.

Aģentūrai BNS Grūbe norādīja, ka nekādi citi faktori viņa lēmumu nav ietekmējuši.

Grūbe bija atbildīgs par Latvijas Televīzijas pārraudzības nodrošināšanu, kā arī koordinēja sabiedriskā medija izveidi.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) februārī Grūbi sodījis ar 250 eiro lielu naudas sodu.

Toreiz KNAB skaidroja, ka Grūbe 2013.gada 14.martā un 2014.gada 16.maijā noslēdzis autoratlīdzības līgumu ar nodibinājumu “Rīga 2014”, taču KNAB konstatējis, ka Grūbe, izpildot noslēgtos autoratlīdzības līgumus, ir izpildījis tādu darbu, kā piedalīšanās diskusijās, sanāksmēs, konsultatīvās palīdzības sniegšana darbu autoriem, projektu izpildes kontrole, kas likuma izpratnē nav uzskatāms par radošu darbu. Likumā noteiktie amatu savienošanas ierobežojumi nepieļauj NEPLP loceklim savienot savu amatu ar darbu vai amatu nodibinājumā.

Grūbe pauda, ka notikušajam ar viņa lēmumu pamest darbu KNAB nav nekāda sakara, jo “vēl nav zināms, kā visa šī lieta beigsies”.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+