×
Mobilā versija
Brīdinājums +25°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
27. maijs, 2018
Drukāt

Grūdiens mugurā un lidoju uz asfalta! Bezbiļetnieces Aijas pieredze sabiedriskajā transportā (6)

Foto no skaties.lvFoto no skaties.lv

“Grūdiens mugurā un lidoju uz asfalta!” Sieviete sašutusi par apsarga rīcību sabiedriskajā transportā

Nepatīkamu pārsteigumu 19. maijā piedzīvojusi 15. autobusa pasažiere Aija. Pēc sievietes teiktā, pielietojot fizisku spēku, viņa tika izgrūsta no sabiedriskā transporta.

Gadījums noticis plkst. 19, kad autobuss bija pilns.

Šoreiz ierakstītie materiāli nonākuši līdz “Rīgas satiksmes” administrācijai un tika rūpīgi izskatīti. Izraidījās, ka Aijai nebija nopirkta biļete, bet, neskatoties uz to, apsarga rīcība bijusi nepieļaujama.

“Video redzams, ka konflikts izveidojies ar apsardzi. Šis konkrētais apsargs vairs nebrauc kopā ar kontrolieriem un pie mums šīs te darbības vairs neveic,” skaidro “Rīgas satiksmes” Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Maita! Vēl starp acīm vajadzēja iekraut, lai turpmāk zin, ka biļeti jāpērk! Šī nu izskatījās pēc regulāras bezbiļetneices. Kāpēc man jāpērk biļeti, bet kāda bezkauņa varēs braukt pa velti un vēl apbižoto tēlo. Apsargs pareizi darīja, vairāk tādi apsargu vajadzētu, jo reizēm šķiet, ka 1/5 biļetes nepērk.

  2. Aija ir vai nu tūriste,okupante vai idiote.. runāt nemāk,kaut ko švepst ārzemju valodā

  3. Dīvaini uzlikt mūziku viņa varēja ,bet biļeti izsist, nu piemirsa.Noteikti uzrikoja traci, ka lūk viņu nabaga cilvēku aiztiek, tēlo no sevis nevainīgu aitiņu, ka vēl nepateica, ka apsargs gribēja šo izmantot, tas taču tagad ir moderni.Mūsu likumdošana gan ir stulba, tev nav biļetes, bet tevi nevar izstumt no autobusa, pati taču negāja brīvprātīgi.Krievijā tur gan nav problēmu, ja kāds bezbiļetnieks ,sāk spregāt, tad iedod pa kuņģi un izmet ārā.Strādāju tur un nākas redzēt bieži bezbiļetnieku izmešanas no sabiedriska transporta.

  4. Ne nu apsargs iekāpa transporta līdzeklī ,apskatījās apkārt ,izvēlējās objektu un tad izgrūda viņu no transporta līdzekļa. Ja biļetes nebija ,tad klusu samaksā sodu ,vai paraksti protokolu un neviens ārā negrūdīs.,ja kasīsies ,tad var arī izgrūst ,lai gan tas ir nepieļaujami un tāds nervozs kontrolieris tādam darbam nebija piemērots ,taču ja pati nebija bez grēka ,tad turējusi muti ,ne kladzinājusi pa tv. Tāpat kā ar vardarbību skolās ,neticu ka skolotājs no rīta ieiet klasē ,noskata šodienas upuri un tad sāk viņu kritizēt (tas ir lamāt necenzētiem vārdiem),gan jau skolotājs labā noskaņojumā ,gatavs darbam iet no rīta klasē ,bet tur priekšā neaudzināts izglītojamais ,kurš nosaka ,ko tas “lohs”te atvilcies un traucēs mūs atpūsties, nu tad skolotājam arī izsprūk ,ka viņš pats “loh”. Nu sekas zināmas ,izglītojamā sūdzība ,tv žurnālista sižets tv ,skolotāja aiziešana no darba un izglītojamais var turpināt atpūsties mācību vietā. Tā arī rakstā minētā kundze turpinās nepirkt biļetes ,skandalēt ar apsargiem un rakstīt sūdzības un žurnālisti veidot sižetus par rupjamiem apsargiem ,ne bezbiļetniekiem vai rujpamiem skolniekiem skolās.

  5. Konkrētais apsargs ,, šīs te darbības vairs neveic” t.i. negrūž cilvēkus no muguras.

  6. Stipri šaubos par vārda identiskumu. jo šī dāma runāja krievu valodā, diez vai krievi liks latviešu vārdu,šo sižetu rādīja ”Degpunktā”,rīcība bija rupja, bet biļeti gan ātrāk vajadzēja nopirkt, tāpēc rodas domas par to vai ši dāma biļeti iegādājas vienmēr.

Draugiem Facebook Twitter Google+