×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. septembris, 2016
Drukāt

Grunckis: Ļoti vērtīgs turnīrs, pēc kura varam izdarīt daudz secinājumu

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas florbola izlase “Latvian Open” turnīrā aizvadīja četras spēles pret lielvalstu klubiem, piedzīvojot četrus zaudējumus – 4:5 pret Šveices “Uster”, pret Somijas “Classic” un “Nokian KrP” attiecīgi 7:8 un 3:5, bet spēlē par trešo vietu vēlreiz zaudējums “Uster” – 7:8.

“Ļoti vērtīgs turnīrs, jo visi pretinieki bija laba līmeņa komandas. Prieks, ka visi kandidāti, kas varēja ierasties, arī tika pie spēlēšanas un varējām novērtēt viņu līmeni uz šāda fona. Redzējām, pie kā vairāk būs jāpiestrādā un pie kāda spēles zīmējuma vajadzēs pieturēties. Treniņprocesā akcentu liksim uz spēli aizsardzībā, spēju spēles laikā mainīt aizsardzības sistēmas. Katrā spēlē komandai jācīnās par uzvaru, bet šoreiz tas nebija pašmērķis – varējām kādā spēlē apzināti iet uz uzvaru, bet tad būtu jāpieturas pie lietām, ko puiši māk. Mums svarīgāk bija mēģināt to, kas tik labi nesanāk, lai pasaules čempionātā varētu rādīt visu savu arsenālu,” “LA” sacīja Normunds Grunckis, kuram šī bija atgriešanās Latvijas izlases galvenā trenera amatā.

Viņam ir ļoti atbildīgs uzdevums – sagatavot komandu pasaules čempionātam, kas decembra sākumā pirmo reizi risināsies Rīgā. “Šajās spēlēs patika tas, ka izlases kandidāti ir spējīgi spēlēt šādā līmenī. Mēs visu laiku satraucamies, ka skandināvi ir neaizsniedzami, taču puiši ātrā spēka spēlē, kas prasa lielu enerģiju, izskatījās pietiekami labi.”

Šoreiz ierindā nebija virkne līderu, bet vēl būs vairākas kopā sanākšanas reizes. Jau nākamnedēļ paredzētas trīs pārbaudes spēles Somijā pret šīs valsts klubiem un arī junioru izlasi. Oktobrī būs četru dienu treniņnometne Latvijā, bet novembrī – četru izlašu turnīrs Vācijā, kurā bez mājiniekiem piedalīsies arī Dānijas un Norvēģijas florbolisti. “Iekšējā konkurence ir pietiekama, tāpēc gribas, lai puiši strādā ar maksimālu atdevi,” piebilda Grunckis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+