×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
15. februāris, 2016
Drukāt

Grupa “bet bet” dosies 25 gadu jubilejas koncerttūrē

Foto - LetaFoto - Leta

Grupa “bet bet” 5. martā ar koncertu Allažu tautas namā sāks savu 25 gadu jubilejas koncerttūri pa Latviju, aģentūru LETA informēja grupas dalībnieks Guntars Račs.

Jubilejas koncertu sērijas laikā grupa uzstāties arī Vecvārkavā, Rožupē, Madlienā, Piltenē, Alsungā, Staburagā, Lubānā un citur. Koncertos grupa izpildīs savu “zelta repertuāru”, kā arī dziesmas no grupas jaunākā albuma “Vasara nebeigsies nekad”, kas nāca klajā pērnajā rudenī.

Koncertu sērijas laikā plānots uzņemt dokumentālo filmu, taču tās uzņemšanai vēl tiek meklēts papildu finansējums.

Grupa “bet bet” ir dibināta 1991. gadā un šogad atzīmēs jau 25. pastāvēšanas gadadienu. Kopš grupas dibināšanas laika grupā nemainīgi muzicē dziedātājs un dziesmu autors Zigfrīds Muktupāvels, bundzinieks un dziesmu autors Guntars Račs, kā arī ģitārists Uģis Tirzītis. 2006. gadā, nomainot basģitāristu Aivi Kalvānu, grupā pastāvīgu basģitārista vietu ieņēmis Andris Alviķis.

Savu ceturtdaļgadsimta jubileju grupa nolēmusi atzīmēt mazliet neierastā veidā, proti, uzstājoties tādās Latvijas vietās, uz kurām pazīstami latviešu izpildītāji brauc ļoti reti, vai arī vietās, kur šo garo gadu laikā grupa nekad nav uzstājusies. Viena no tādām vietām ir Siguldas novada Allažu tautas nams, kur notiks jubilejai veltīto koncertu sērijas atklāšanas koncerts.

Račs stāstīja, ka Allaži ir viņa bērnības vieta. Tur viņš pavadīja gandrīz visus savus skolas vasaru brīvlaikus. “Katru gadu vismaz trīs mēnešus, jo tieši tur dzīvoja mana tēva māsa ar ģimeni. Allažos iemācījos slaukt un ganīt govis. Un, protams, vēl daudz ko vairāk. Tur pirmo reizi biju uz īstām dejām, kas notika tieši Allažu tautas namā. Ar mopēdu esmu apbraukājis visu apkārtni un makšķerējis katrā dīķī un upītē. Man bija svarīgi te atgriezties un satikt cilvēkus, kurus neesmu saticis vairāk nekā 30 gadus,” klāstīja mūziķis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+