×
Mobilā versija
Brīdinājums -9.3°C
Eleonora, Ariadne
Trešdiena, 21. februāris, 2018
2. jūlijs, 2015
Drukāt

Grupa “bet bet” publicē dziesmas “Mazs cinītis” video. Noskaties! (1)

Kadrs no videoKadrs no video
Koncerti

04.07 Iecavas estrāde (Koncerts plkst. 19.00)
10.07 Festivāls "Summer Sound" Liepājā (Pludmales centrālā skatuve plkst. 21.00)
11.07 Jūras svētki Engurē (Auniņparka estrādē plkst. 20.00)
11.07 Jūras svētki Rojā (Pludmalē plkst. 23.00)
25.07 Pāvilosta. Festivāls "Zaļais stars" (Pludmale 22.00)
05.09 Guntara Rača jubilejas koncerts "Tikai tā! Liepājā!".( LOC plkst. 19.00)

Grupa “bet bet” pabeigusi darbu pie sava jaunākā studijas albuma “Vasara nebeigsies nekad” un ieplānojusi to izdot septembra pirmajā nedēļā. Albumā ir 12 jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar grupas bundzinieka Guntara Rača vārdiem, informē “Mikrofona ieraksti”.

Visas vasaras garumā plānots iepazīstināt ar jaunajām albuma dziesmām, katrai uzņemot arī kādu saulainu video, kurā būtu skatāmas burvīgas Latvijas vasaras ainavas. Tādas ir skatāmas pirms diviem mēnešiem publicētajā albuma tituldziesmas “vasara nebeigsies nekad” un tagad skatāmas arī dziesmas “Mazs cinītis” videoversijā.

Dziesmas “Mazs cinītis” filmēšanas procesu veikusi kompānija “Skybird Productions” un filmēšana notika divās aitu audzētavu saimniecībās. Pirmais posms notika Tukuma novada saimniecībā “Mucenieki”, bet dziesmas otrā daļa, kurā skatāmi vairāki aitiņu tuvplāni, noritēja Suntažu pagasta “Kaltiņu” mājas saimniecībā, kur aug un ganās skaistās Zvaigžņu aitiņas.

“Filmēšana “Muceniekos”, iespējams, bija viens no manas dzīves visgrūtākajiem darbiem, jo saimniecības ganību lauku izmēri ir milzīgi, bet aitas no mums muka kā no uguns. Mums nācās meklēt vēl vienu saimniecību, kurā filmēt, un atsaucās “Kaltiņu” mājas saimniece Anna Gintere, kas kopā ar vīru Arni pieskata un rūpējas par Zvaigžņu aitiņām,” atceras klipa producente Arta Mugurēviča-Janemane.

“Esam ieplānojuši visām albuma dziesmām izveidot arī video versijas, kurās tā vai citādi būtu attēlots mūsu mazās un skaistās valsts dabas burvība. Mēs paši, mūsu mazā Latvija ir kā mazs cinītis, kas laiku pa laikam gāz lielus vezumus. Mēs varam, ja vien to vēlamies” skaidro Guntars Račs.

Video operatori ir Arvīds Janemanis, Zigmunds Ziemelis, Arta Mugurēviča – Janemane, bet montāžu veicis Zigmunds Ziemelis.
Dziesma “Mazais cinītis” ir otrais singls no gaidāmā jaunā albuma. Ierakstīta producenta Ginta Stankeviča jaunajā studijā. Producēšanu un dziesmas aranžējumu uzņēmās grupas līderis Zigfrīds Muktupāvels.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Super forša dziesmiņa!

Draugiem Facebook Twitter Google+