×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
2. septembris, 2014
Drukāt

Grupa “Credo” svinēs 40. jubileju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar pieciem lielkoncertiem Rēzeknē, Rīgā, Ventspilī, Jelgavā un Cēsīs, Latvijas estrādes leģenda – grupa “Credo” svinēs savu 40. jubileju. Koncertturneja tiks atklāta jau 21. septembrī!

Koncertos skatītājiem būs ne tikai iespēja tikties ar vienu no leģendārākajām Latvijas estrādes grupām, bet arī veldzēties atmiņās un dziedāt daudziem labi zināmās un iemīļotās dziesmas kopā ar Gunti Veitu. “Šie būs ļoti īpaši lielkoncerti – tajos atskaņosim visu “Credo” zelta repertuāru – “Disnejlenda”, “Ziņģe par bailēm”, “Smaidas”, “Meitene ar kallu ziediem” un daudzas citas klausītāju iemīļotās dziesmas”, par gaidāmo koncertturneju stāsta Guntis Veits. Koncertos būs arī vairāki īpašie viesi, tostarp dziedātāja Liene Šomase un mūziķis Zintis Žvarts.

Grupas “Credo” 40 gadu jubielejas koncertturneja tiks atklātā Rēzeknē, Austrumlatvijas koncertzālē “Gors” 21. septembrī, turpināsies Ventspilī, koncertzālē “Jūras vārti” 26. septembrī. Dienu vēlāk – 27. septembrī grupa “Credo” viesosies koncertzālē “Rīga”, kļūstot par pirmajiem mūziķiem, kas jaunatklātajā koncertzālē “Rīga” (Latvijas Zinātņu akadēmijas ēkā) sniegs koncertu pēc tās atklāšanas. Tad sekos koncerts Jelgavā 28. septembrī, bet grupas jubilejas koncertturneja noslēgsies Vidzemes koncertzālē “Cēsis” 24. oktobrī. Pēdējās atlikušās biļetes uz visiem koncertiem vēl ir pieejamas “Biļešu paradīzē”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+