×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
16. septembris, 2015
Drukāt

Grupa “Framest” Japānas klausītājus iepazīstinās ar latviešu dainām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Grupa "Framest".

Nedēļas nogalē vokālā grupa “Framest” dosies uz Japānu, lai iepazīstinātu turienes klausītājus ar latviešu mūziku, aģentūru LETA informēja grupas pārstāve Dita Ābola.

Viesošanās laikā Japānā grupa 22. septembrī piedalīsies Kansai mūzikas konferencē, bet 23. septembrī latviešu mūzikas koncertā Osakā un 24. septembrī Kobē, “Uhara Hall” koncertzālē.

Japānā grupa atskaņos dziesmas no jaunās koncertprogrammas “Dainu skapis” ar latviešu dainu tekstiem, kā arī citu latviešu komponistu, tostarp maestro Raimonda Paula, mūziku.

Kansai mūzikas konference ir viena no retajām Japānā, kurā piedalās mūziķi no visas pasaules, un 2015.gadā norisināsies jau sesto reizi. Savukārt Latvijas mūzikas dienas organizē “Baltic Festa” ar Kobes pilsētas domes, Kansai Japānas Latvijas asociācijas un Latvijas Republikas goda konsulāta Osakā atbalstu, vēstīja Ābola.

Grupas “Framest” dalību “Kansai Music Conference” atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētajā aktivitātē “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

Pēc atgriešanās no Japānas grupa turpinās aktīvi strādāt pie jaunās programmas “Dainu skapis” koncertiem, kas oktobra sākumā izskanēs Spīķeru koncertzālē un Kauguru kultūras namā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+