×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Grupa “Jumprava” jubilejas gada ietvaros atjaunos “Zelta Jumpravas” sastāvu

Foto - LetaFoto - Leta

Šogad grupa “Jumprava” aktīvi koncertējot svin 30 gadu jubileju. 6. jūnijā grupa sniedza koncertu Daugavpils pilsētas svētkos, kur uzstājās ar īpašu programmu grupas Jumprava sākotnējā sastāvā – Aigaram Grāveram, Aigaram Krēslam, Aigaram Graubam un Ainaram Ašmanim pievienojās Ingus Ulmanis un Aigars Voitišķis. Šāds sastāvs pēc grupas izveidošanas pastāvēja no 1984. Līdz 1987. gadam. Grupas sākotnējā sastāva atjaunošana ir īpašs gadījums un tādā grupa paredzējusi uzstāsies tikai trīs pilsētas svētku koncertos. Nākamie “No tēvu zemes” koncerti – Jumpravā 19. jūlijā un Ventspilī 2. augustā.

“Zelta Jumpravas” koncertprogrammā ir dziesmas ko grupa izpildīja savā darbības laikā no 1984. gada līdz 1987. gadam. Tajā laika posmā tika radītas un popularitāti ieguva tādas dziesmas kā “Par rozēm”, “Mākonis”, “Prom no pilsētas”, “N-tā pietura” un citas, savukārt tādi hiti kā “Ziemeļmeita” un “Tālu aizgāja” ir radīti nākamajā grupas pastāvēšanas periodā.

Ieskatam pirmajam atjaunotā “Zelta Jumpravas” sastāva koncertam Daugavpilī, pievienojam video, kur redzami dažādi aizskatuves un priekšnesuma kadri. Filmēja un montēja “Imago Studios Latvia”.

Piedāvājam divas dažādas video versijas:

Video redzama grupa “Jumprava” ar atjaunoto sastāvu un programmu “No tēvu zemes” Daugavpils pilsētas svētkos 6. jūnijā.

Oktobrī grupa “Jumprava” šībrīža aktuālajā četrotnes sastāvā dosies koncerttūrē un sniegs koncertus septiņās Latvijas koncertzālēs. “Jumprava” uzstāsies ar programmu no jaunā albuma “Laiks runā”, kas veikalos pieejams kopš maija, kā arī ar visa radošā posma – 30 gados radītājām labākajām dziesmām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+