×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
7. maijs, 2015
Drukāt

Grupa “Jumprava” vasaras noslēgumā uzstāsies Dzintaru koncertzālē

Foto - LetaFoto - Leta

Vasaras noslēgumā, 31. augustā, Dzintaru koncertzālē notiks grupas “Jumprava” koncerts “Lielais notikums”, aģentūru LETA informēja grupas pārstāve Zane Vītola.

Viņa pastāstīja, ka koncertā klausītāji varēs dzirdēt divas dažādas “Jumpravas”.

Koncerta pirmajā daļā uzstāsies no 1984. līdz 1987. gadam aktuālais grupas zelta sastāvs ar Ingu Ulmani un Aigaru Voitišķi. Tā laika “Jumprava” izpildīs tādas dziesmas kā “Juku dziesma”, “Par rozēm”, “Mākonis” un citas. Savukārt otrajā daļā uz skatuves kāps šobrīd aktīvais grupas četrinieks – Aigars Grāvers, Ainars Ašmanis, Aigars Grauba un Aigars Krēsla ar “Jumpravas” visu laiku lielākajiem hitiem. “Ir grūti no 50 labākajām dziesmām atlasīt 20 vislabākās, taču mēs centīsimies un darīsim to no sirds,” stāstīja Grauba.

Pērn grupa ar CD “Laiks runā” prezentāciju atklāja 30. jubilejas gadu, kam sekoja Latvijas koncerttūre ar 15 koncertiem un noslēgumu “Palladium” koncertzālē. Svētku noskaņu papildināja arī īpašais grupas ražotais ķiršu portvīns. Vasarā tiks izdota grupas “Jumprava” labāko dziesmu izlase. Kā norādīja grupas “Jumprava” pārstāve, joprojām tiks baudīts svētku ķiršu portvīns, kas, “svētku gadā likts”, šogad garšos vēl labāk. “Šim vīnam ir jānostāvas un jāsagaida sava kārta, gaidāmā vasara būs īstais brīdis izbaudīt pagājušajā gadā izveidoto portu,” apgalvoja vīndaris Normunds Labrencis.

Vasaras noslēgumā grupa iepriekš paveikto plāno prezentēt arī jubilejas DVD un “BluRay” koncertfilmā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+