×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. aprīlis, 2015
Drukāt

Grupa “Labvēlīgais Tips” izziņo lielos rudens šovus “Brīvības nianses”

Foto - Jānis RomanovskisFoto - Jānis Romanovskis

Tas nav 1. aprīļa joks – turpinot tradīciju, grupa “Labvēlīgais Tips” tieši šodien izziņo savus lielos rudens šovus. Jauno programmu “Brīvības nianses” būs iespēja redzēt 31.oktobrī “Vidzemes koncertzālē Cēsis”, 7. novembrī Rēzeknē, “Latgales vēstniecībā Gors” un, protams, 18. novembrī – Arēnā Rīga.
Cēsu un Rēzeknes koncertzālēs “Labvēlīgais Tips” viesosies pirmoreiz, kas grupai liek pašai sev uzdot jautājumu: “Kā tur ies?” Atbilde jau gan tāpat ir skaidra – ļoti labi! Tieši to pašu var teikt par 2012. gada koncertu Arēnā Rīga, kurā “Tips” sniedza savu krāšņo jubilejas šovu “Tikai 20”.

Kāpēc “Labvēlīgais Tips” koncertēs Arēnā Rīga, turklāt vēl tieši 18. novembrī? Saņemot no Arēnas sarakstu ar vēl pieejamajiem datumiem, izvēle nāca ātri un viegli. Ja atsaucam atmiņā neseno vēsturi, vairākas reizes šajā datumā notika grupas “Bi-2” koncerti. Visu cieņu ārzemju māksliniekiem, bet kāpēc svētku dienā gan neizvēlēties vietējo produktu?! Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šogad nolēmām sniegt savu artavu gan patriotiskajā audzināšanā, gan paskatīties uz savu valsti ar nelielu humora piesitienu. Vienlaikus neaizmirstot, ka Latvijai – 97 un uzrīkot lielāko valsts jubilejas ballīti.

Lielo šovu svinīgo izziņošanu un nelielu grupas 1.aprīļa koncertu var klausīties RADIO SWH ēterā no plkst. 11.00 līdz 12.00 programmā “Klusā stunda”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+