Apbrīno

Grupa “Logo piedāvā mūzikas cienītājiem dziesmu “Karma” 16

Foto – youtube.com

“Karma” ierakstīta jau pavasarī, bet uz klausītāju ausīm ceļo tikai tagad.

Jautājot kādēļ grupa “Logo” neuzstājas vasaras festivālos un citur, Ansis Klintsons skaidro ka basģitārists Rihards Lībietis negaidīti pēdējā gada laika ir aizrāvies ar botāniku un dārzkopību, tādēļ gandrīz visu savu laiku pavada kopjot savu vienīgo istabas augu un spēlēšanai paliekot visai maz laika.

Tikmēr Ansim Klintsonam ir novērota maniakālā depresija un solistam ir ārkārtīgi grūti jāsaņemas, lai kāptu uz skatuves publikas priekšā. Neskatoties uz šīm problēmām grupu kopā satur ģitārists Egils Leimanis un bundzinieks Matīss Repsis.

Ansis par situāciju saka:” Visums, arī tu un es, esam tādi kādiem mums jābūt. Šī dziesma ir kā mūsu pašattīrīšanās, kā grēku izpirkšana pret sievietēm, visticamāk tā ir karma, kas mūs ir sameklējusi, lai gan karmas jēdziens ir pilns ar sagrozījumiem un leģendām. Prieks ka varam sanākt kopā un radīt pilienu mūzikas jūrā.”

Pretrunīgi filozofiskā dziesma ierakstīta A. Grāvera studijā, Dailes teātrī, to miksējis Jānis Kalve, video režisors ir Nikita Karpovs. “Karmas” klips filmēts Jelgavā izmantojot ietaisi, kas skrūvēta pie griestiem īpaša filmēšanas efekta radīšanai.

LA.lv