Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
14. janvāris, 2014
Drukāt

Grupa “OutKast” apvienojas 20. jubilejas turnejā

Publiciātes fotoPubliciātes foto

Amerikāņu hiphopa grupa “OutKast” paziņojusi par apvienošanas 20 pastāvēšanas gadu jubilejā.

Reperi “Andre 3000” un “Big Boi” aprīlī pirmoreiz pēc ilgāka pārtraukuma uzstāsies Kalifornijas mūzikas festivālā “Coachella”. Pēc tam grupa dosies pasaules koncertturnejā par godu debijas albuma “Southernplayalisticadillacmuzik” iznākšanas 20. gadadienai.

“Esam pagodināti, ka pat pēc 20 gadiem varam spēlēt tādu mūziku, kādu vēlamies,” paziņoja “Big Boi”. “Nedomājiet ārpus rāmjiem – ziniet, ka nekādu rāmju patiesībā nav!”

“Coachella” festivālā uzstāsies daudzas slavenas grupas, tostarp arī “Muse” un “Arcade Fire”.

“Iedomājieties, mēs taču tikai gribējām repot! Atgriešanās uz skatuves mums šķiet interesantākais veids, kā pateikties visiem par “OutKast” atbalstīšanu 20 gadu garumā,” raksta “Andre 3000”.

2007. gadā grupa paziņoja par pārtraukumu, lai dalībnieki varētu atvēlēt vairāk laika solokarjerai. “Big Boi” un “Andre 3000” nav kopīgi uzstājušies kopš 2004. gada.

Pievienot komentāru

"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+