×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
9. marts, 2016
Drukāt

Grupa “Sanctimony” publicē singlu, albumu prezentēs ar skaļu koncertu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Grupa “Sanctimony” izdod piekto studijas albumu “UNHOLY FIVE”, prezentē jaunā albuma pirmo singlu un aicina uz albuma prezentācijas lielkoncertu 8. aprīlī Rīgā, klubā “Melnā piektdiena”.
Grupa “UNHOLY FIVE” materiālu raksturo kā rokmūzikas un “death metal” salikumu skaļā un agresīvā izpildījumā. Ilgi gaidītā albuma tapšana aizsākās jau 2008. gada nogalē, noslēdzoties albuma “Hell in Stereo” koncertu sērijai Baltijas valstīs un Somijā.
Albuma nosaukums simbolizē “Sanctimony” dalībnieku stabilo piecvienību – lai gan ilgajā un grūtajā albuma tapšanas posmā grupa piedzīvoja sastāva maiņu, iekšējas nesaskaņas un pat radošu izsīkumu, tad šim skaitlim ir lemts palikt nemainīgam – kā arī, “Unholy Five” ir arī grupas piektais studijas albums.
Albums ierakstīts “Sound Division” studijā, Rīgā. Rakstīja un miksēja skaņu inženieris Sergejs Laļetins, kurš sadarbojas ar “Sanctimony” jau vairāk nekā 10 gadus, pārzin grupas īpašo skanējumu un ar grupas dalībniekiem saprotas no pusvārda. Rakstīja arī iepriekšējo albumu “Hell in Stereo” (2007) un “Perfection EP” (2011).
Albumā iekļautas 10 dziesmas, to vidū arī dziesmas “Sounds” (“Devil and Men”, 2005) akustiskā versija.
Pirmais albuma singls “Free Fall” kopš šodienas pieejams vietnē Youtube:

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+