×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2015
Drukāt

Grupa “Sus Dungo” izsludina jaunā albuma koncertu

Foto - LetaFoto - Leta

Grupa “Sus Dungo” izsludina jaunā albuma koncertu – “Down The River” / “Lejup pa upi” , kurš norisināsies 4. jūnijā plkst.19:00 Mūzikas namā “Daile”. Koncerts ar jaunā albuma dziesmām un jau zināmām no iepriekšējā albuma, kurā meiteņu apvienība ievedīs klausītājus trauslā un vienlīdz spēcīgā, dziedējošā un mistiskā noskaņā.

Koncertā piedalīsies arī “Sus Dungo” īpašie draugi – mūziķi, kuri paspilgtinās skanējumu, ieplūstot “Sus Dungo” upēs un ieliekot savus stāstus jaunā albuma kompozīcijās un jau zināmākās “Sus Dungo” dziesmās. Koncerta īpašie draugi – Kristīne Prauliņa (balss), Jānis Strapcāns (balss), Erna Daugaviete (čells) u.c.pārsteigumi.

Pašas mūziķes par albumu un tā iedvesmām saka šādi: “Vietā, kura mazas gaismiņas satiekas, vizuļojot vienā virzienā – kā sajūtas mirdz caur neredzamu ādu. Eksplozijas sirdīs ir klusas, bet spēcīgas kā ziemeļblāzma naktī. Kad mēs tā sastopamies, mēs nokļūsam jaunā galaktikā.”

Albuma nosaukums “DOWN THE RIVER” ir tapis iedvesmojoties no albuma dziesmas “The River Lullaby”. “Down The River” (Lejup pa upi) ir kā ceļojums no jūras krasta līdz pat mazākajai ūdens lāsei, kura pārtop no klints izvirdušā upē.

“Down The River” (jeb “Lejup pa upi”) ir grupas pirmais lielais albums pēc 2012.gada vasarā iznākušā mini albuma “Rasā pēdas”, kas saņēma labākās gada debijas balvu. Šis albums salīdzinājumā ar pirmo atšķiras gan noskaņas, gan jaudīgāka skanējuma, gan valodas ziņā – albumā dziesmas klausāmas lielākoties angļu valodā, tajā iekļautas arī instrumentālas kompozīcijas. Jaunā albuma 11 dziesmas ir vēstījums par dziļumu, skaisto un virkni neaprakstāmā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+