×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
26. janvāris, 2015
Drukāt

Grupa “TLC” savāc ziedojumus jauna albuma ierakstīšanai

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu R&B grupa “TLC” pateikusies faniem un slavenībām, kas vietnē “Kickstarter.com” ziedoja naudu jauna albuma ierakstīšanai, vēsta izklaides ziņu portāls WENN.

Kampaņa, ko ar ziedojumu atbalstīja dziedātāja Keitija Perija un aktrise Beta Midlere, ir līdz šim veiksmīgākā “Kickstarter.com” pastāvēšanas vēsturē.

“TLC” pagājušonedēļ uzsāka līdzekļu vākšanas kampaņu. Vajadzīgo summu 150 000 ASV dolāru (134 000 eiro) apmērā bija plānots savākt viena mēneša laikā.

Taču mērķis tika sasniegts četru dienu laikā.

“Mēs no visas sirds pateicamies faniem par atbalstu,” paziņoja “TLC” dalībnieces “Chilli” un “T-Boz”. “Tagad zinām, ka fani ne tikai mīl, bet arī tic mums. Mēs esam saņēmušas atbalstu no ilglaicīgiem klausītājiem, kuri apmeklējuši mūsu pirmos koncertus, kā arī jauniem faniem.”

“Mūs saviļņoja arī atbalsts no citiem mūziķiem, tostarp Keitijas Perijas, “New Kids on the Block”, Deva Hainsa, Rasela Simonsa, “Soulja Boy” un Betas Midleres!” pateicās grupa.

Ziedojumu pieņemšana turpināsies līdz kampaņas beigām 19.februārī.

Grupa “TLC” vislielāko popularitāti baudīja 90.gados. Grupa ieguvusi vairākas “Grammy” balvas, kā arī dažādās aptaujās ierindota starp labākajām sieviešu un R&B grupām.

Sākotnēji grupā “TLC” bija trīs dalībnieces, taču Liza Lopesa jeb “Left Eye” 2002. gadā gāja bojā autoavārijā. Grupā palikušas divas dziedātājas – Tiona Votkinsa jeb “T-Boz” un Rozonda Tomasa, kura pazīstama ar skatuves vārdu “Chilli”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+