Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
29. janvāris, 2015
Drukāt

Grupai “Huskvarn” 25 gadi un atvadu koncerti

Foto - LetaFoto - Leta

Skandalozā Latvijas metāla grupa “Huskvarn” svin 25 gadu jubileju rīkojot atvadu koncerttūri “End of the Road” .

Apvienojoties mūziķiem no dažādiem laika periodiem koncerttūrē “Zāģēt pa īstam” jeb labāko dziesmu kopsavilkumā, grupa viesosies Cēsīs, Liepājā un Rīgā.

Šajā koncertu ciklā būs iespēja izjust laika garu no 1990 – 2015. gadam, kura muzikālo garu uzburs vairāki kolektīvi vienas grupas ietvaros – Edgars Ķauķis, Jānis Levits, Uģis Jaunslavietis, Juris Šenbergs, Ģirts Jansons, “Urbix” jeb Normuds Štefenhagens uc. , kopā 17 mūziķi, kas spēlējuši grupā dažādos laika posmos.

Koncerta laikā uz skatuves būs iespēja redzēt “vaigā” un dzirdēt “dzīvajā” grupas oriģinālsastāvu izpildītās daudzās dziesmas, no visiem grupas albumiem: “On The Road” (1992) , “Bomb Brain Melodies” (1995) , “Sadistika” (2006), kā arī neizdotie singli, videoieraksti un 25 gadu periodā iemūžinātie fotoattēli.

Koncerts, kā lieliska iespēja baudīt vienreizēju atmosfēru, satiekot dažādu paaudžu cilvēkus ar līdzīgu muzikālo gaumi.

Grupa “HUSKVARN” – spilgtākais un labākais no visiem laikiem, grupa uzsver, ka šī varētu būt arī – “Vienīgā un Pēdējā reize!”

Cēsīs, klubā “Fonoklub” – 28.02.

Jelgavā, klubā “MCBalerija” – 05.03.-  HUSKVARN ar DRAUGIEM

Liepājā, klubā “Fontaine” – 06.03.

Rīgā, klubā “Melnā Piektdiena” 13.03.

Par “Huskvarn” – grupa dibināta 1989. gadā, apvienojoties vairākiem pagrīdes grupu “Vandāls” un “Lucifers” dalībniekiem ar ģitāristu Jāni Levitu. Laika gaitā grupa izdevusi trīs albumus un aktīvi koncertējusi, iegūstot kulta statusu vietējā skatuvē, bieži vien, grupas vārdu min, kā pirmo grupu Latvijā, kas sāka spēlēt thrash metal stilā, kā arī – saista arī ar dažādiem skandāliem, galvenokārt odiozā grupas līdera “Urbix” dēļ.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+