Kultūra
Apbrīno

Grupai “Latvian Voices” jauns CD un vērienīga koncerttūre Vācijā 16

Publicitātes foto

Grupa “Latvian Voices” sadarbībā ar “Universal Music” izdevis albumu “Zeit der Wunder” (“Brīnumu laiks”), un decembrī atklās vērienīgu promo tūri Vācijā, portālam LA.lv pavēstīja ansambļa menedžere Sondra Lāce.

“Universal Music” ir viena no pasaulē vadošajām ierakstu kompānijām, un albums izdots sadarbībā ar vācu komponistu un producentu Rolfu Cukovski, “Latvian Voices” meitenēm un piecu puišu a cappella grupu “Viva Voce”, kuru šarms un skatuves dinamiskums apbūris lielāko daļu klausītāju Vācijas dienvidos.

“Kad abas grupas dzirdēju kopā kādā mūzikas festivālā Šveicē, vairāk nekā pirms diviem gadiem, sapratu, ka savienot kopā šīs abas grupas būtu kas īpašs,” piebilst producents Rolfs Cukovski.

Novembra sākumā abas grupas Vācijā strādāja pie koncertšova izveides un izstrādes, kas priecēs klausītājus ne tikai koncertos, bet arī Vācijā populāros televīzijas šovos: “Florian Silbereisen Show”, “Fernsehen Garten” u.c. Savukārt “Latvian Voices” 12 koncertu sērija Vācijā sāksies 30. novembrī un noslēgsies 29. decembrī.

“Latvian Voices” un “Viva Voce” satikšanās, ir kā “cimdiņš, kurš atradis īsto rociņu”. Mēs lieliski papildinām un daudz mācāmies viens no otra, kā arī visi kopā gūstam ļoti lielu pieredzi, strādājot ar “Universal” profesionālo komandu,” atklāj “Latvian Voices” dalībniece Laura Jēkabsone.

Albums veidots kā dažādu kultūru un valodu satikšanās a cappella kompozīcijās, kas sarakstītas īpaši “Latvian Voices” un “Viva Voce” sastāvam. Tas ir muzikāls stāsts par cilvēku sākot no rudens un ziemas mijas līdz pat pavasara sākumam, kā arī tas atspoguļo Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas dažādās Eiropas un citu pasaules valstu kultūrās.

Ieskatu koncerta programmā var gūt ŠEIT.

LA.lv