Apbrīno

Grupai “Otra Puse” jauna dziesma “Es krītu Tev” 16

Foto – youtube.com

Mūzika – Normunds Pauniņš

Vārdi – Roberts Gobziņš

Dziesma tika radīta rudens pārdomu un ziemas sniegbaltā miera gaidās, līdzdarbojoties kā grupai, tā Jānim Kalve, no “Labo Ierakstu Studijas” un čella partijas izpildītājam Jānim Paulam. 1. decembrī, grupas “Otra Puse” jubilejas tūres noslēdzošajā koncertā, kas izskanēja koncertzālē “Palladium”, dziesma “Es krītu Tev”, piedzīvoja savu pirmatskaņojumu.

“Par mums – cilvēkiem, par mūsu jūtām, sāpēm, sevis pazaudēšanu un rašanu, ir šī dziesma. Dzīve dota, lai atrastu sevi caur sāpēm. Nokrist, padoties, apzināt savu esamību un sajust netveramu spēku, kas atbalsta un palīdz piecelties, lai ietu tālāk, gūstot pieredzi un zināšanas par līdzcietību, kas tik ļoti pietrūkst mūsu savstarpējās attiecībās” – saka Normunds Pauniņš.

Par dziesmas LyricVideo, idejas autore Līga Robežniece stāsta – “Tas bija vesels piedzīvojums! Maziņš mākslas darbs, es teiktu, kas tapa vairākas dienas, radošas kopābūšanas sirsnībā. Saaicinot kopā mākslinieci Līgu Ķempi, video operatoru Matīsu Šmitu un Normundu Pauniņu, katrs ielika šajā vizualizācijā daļiņu sevis. Māksliniece Ķempe dziesmā saklausīja – šeit un tagad būšanu, sava es meklēšanu, tā sasaucot dziesmu ar sengrieķu mitoloģijas tēlu Ikaru. Matīss sadzirdēja skaistu, divu cilvēku stāstu, bet Normundam un arī man, dziesma liek aizdomāties par eksistenciāliem jautājumiem. Tā, pludinot krāsas un deldējot krītu, tapa dziesmas skice tēlotājas mākslas stilā”.
Top jaunas dziesmas un tiek plānoti radoši projekti. Grupa “Otra Puse” iet tālāk.

Šobrīd zināmie koncerti 2018. gada sākumā:

16.02.2018 – Tukums

17.02.2018 – Ādaži

24.02.2018 – Valmiera

10.03.2018 – Mārupe.

LA.lv