×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. maijs, 2014
Drukāt

Grupas “As I Lay Dying” solistam piespriež sešu gadu cietumsodu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Kristiešu smagā metāla grupas “As I Lay Dying” solistam Timam Lambesim piektdien tika piespriests sešu gadu cietumsods par sievas slepkavības pasūtīšanu.

Kā jau ziņots, pagājušā gada maijā Lambesis tika apcietināts aizdomās par savas sievas, ar ko uzsākts šķiršanās process, slepkavības plānošanu.

Viņš bija mēģinājis nolīgt policistu, kas izlikās par slepkavu, lai tas nogalinātu viņa sievu. Lambesis viltus slepkavam iedeva aploksni ar 1000 dolāriem (727 eiro), savas sievas fotogrāfijām, viņas dzīvesvietas adresi un durvju kodiem, kā arī sarakstu ar slepkavībai vispiemērotākajiem datumiem, kad pāra bērni būs pie viņa.

Lambesis atzina vainu slepkavības pasūtīšanā.

Lambesim pēc divu miljonu dolāru (1,45 miljonu eiro) liela galvojuma samaksāšanas atļauts mitināties savā mājā ar noteikumu, ka viņš valkās GPS ierīci un netiksies ar sievu un bērniem.

Pēc astoņiem laulībā nodzīvotiem gadiem Lambeša sieva Megana pieprasīja šķiršanos, jo mūziķim sporta zāles apmeklēšana esot svarīgāka par laulāto draudzeni.

Lambeša advokāts pērn sacīja, ka steroīdi esot aizmiglojuši viņa klientam prātu.

Grupa “As I Lay Dying” pēc solista apcietināšanas izjuka. Pārējie četri tās dalībnieki paziņoja, ka nodibinājuši jaunu grupu “Wovenwar” ar citu solistu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+