×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. septembris, 2015
Drukāt

Žurnālu “Mājas Viesis” vērtē lasītājs KASPARS ZLIDNIS (3)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Grupas “Gain Fast” solists, sporta entuziasts KASPARS ZLIDNIS, dzimis 1983. gadā Rīgā

No 7. līdz 13. septembrim Latvijā risināsies Pirmā Eiropas sporta nedēļa, kuras laikā katra diena būs veltīta citam tematam, piemēram, sports izglītības iestādēs, darba vietās, brīvā dabā, sporta klubos/fitnesa centros. Kampaņas aicinājuma “Esi aktīvs!” iemiesotājs ir arī dziedātājs, ielas sporta vingrotājs, fitnesa treneris Kaspars Zlidnis, kurš sportam “pieķēries” ne pa jokam – vismaz divas stundas dienā vingro, uzturot sevi perfektā formā.

– Ar sportu esmu sadraudzējies jau agrā bērnībā – dzīvojot Kārsavā, skrēju pa laukiem, vingroju, dzenāju bumbu… Tētis Jāzeps mani iemācīja spēlēt futbolu, veda uz spēka treniņu zāli, vēlāk, mācoties Rīgā Imantas latviešu ģimnāzijā, braucu ar velosipēdu, bieži gāju peldēt. Vēl tagad peldu pat ziemā. Viss mans dzīves ritms ir sporta solī.

Kaspara optimisms un atlētiskā forma piesaistījusi arī izklaides industrijas uzmanību. Viņš vadījis vairākus televīzijas raidījumus, piemēram, “Kinomānija”, “Sems”, sporta sacensības, filmējies mūzikas klipos, spēlējis “Muzikālā teātra 7” izrādē “Robinsona dārgumi”…

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Kasparu Zlidni var apbrīnot ne vien par azartisku veselīga dzīvesveida popularizēšanu, bet arī aktīvu jauniešu piesaisti sportam. Rīgā, Andrejsalā viņš atklājis CrossFit (paaugstinātas intensitātes treniņi) zāli, kurā nav nedz modīgu trenažieru, nedz spoguļiem klātu sienu. Šeit treniņi notiek skarbi un disciplinēti, gluži kā armijā. Otra līdzīga zāle būšot arī Juglā.

IZLASĪJU

21. augusta “Mājas Viesī” baudīju Andas Kaļinkas ceļojuma aprakstu “Lazurītzilais vilinājums”, kurā atklāts Franču Rivjēras savdabīgums. Pats esmu bijis Afganistānā, ASV, Urālu kalnos u. c.

*

Tā kā mana attieksme pret sportu ir azartiska, izlasīju arī Vitas Grīnvaltes rakstu “Kad trenējos, viņas ir blakus” – par pludmales volejbolistu Mārtiņu Pļaviņu un viņa ģimeni.

*

Interesē arī telpu interjers, tāpēc piesaistīja Ilzes Vītolas raksts “Māja ainavā”, kurā var iepazīt mākslinieces Anitas Jansones-Zirnītes glezniecisko lauku māju.

 

PIEREDZĒJU

+ Ar simpātijām sekoju līdzi Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa darbībai, jo viņš ir vienkāršs, pieejams tautai, nav augstprātīgs. Tādam cilvēkam darbi veiksies.

– Biedē negatīvo ziņu virpulis – vai katru dienu dzirdam negāciju gūzmu… Tas sabiedrībā rada stresu, nemieru. Aicinu uztvert dzīvi mierīgāk, cerīgāk, nepadoties negatīvismam.

PLĀNOJU

16. septembris

Ar ģimeni došos atpūsties uz Pāvilostu.

21. oktobris

Lidošu uz Parīzi izbaudīt tās jaukumus – dzīvesbiedre Diāna man uzdāvināja šo iespēju.

Novembra vidū

Vadīšu jauniešu sporta pasākumu “Jaunie Rīgas sargi”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. kārtējais eksperts …

  2. Kaspar, man ir adata un diegs varu aidot.

  3. Patīk gudri cilvēki Atbildēt

    Kaspar, prieks par Tevi lasīt. Un tas ir burvīgs foto ar meitiņu>
    Esi īsts komandieris – piestāv forma- skolu jaunatnes spēlēs “Jaunie Rīgas sargi”, kas veltītas Lāčplēša dienai 11.novembrī!

Draugiem Facebook Twitter Google+