×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.5°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Otrdiena, 14. augusts, 2018
9. marts, 2017
Drukāt

Grupas “Otra puse” romantiskā jubilejas koncerttūre

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vai gan Latvijas romantiskākā popmūzikas grupa “Otra puse” par savu 25 gadu koncerttūres sākumu varēja izvēlēties citu laiku kā pavasari, kurā skanēs grupas romantiskākās dziesmas “Vēstules”, “Ieskaties”, “Nakts vai rīts”, “Dievs dod”, “Pēc lietus” un citas. Grupai sakrājušās vairākas duetu dziesmas, tādēļ klausītāji koncertos dzirdēs trīs skaistus duetus – ar Dināru Rudāni, Aiju Andrejevu vai Antru Stafecku.

Arī Normunds Pauniņš nenoliedz, ka koncerttūres sākums martā nav nejaušs. “Varējām jau sākt 14. februārī, bet nepaspējām, tāpēc kā romantiskākā popmūzikas grupa savus jubilejas koncertus sākam martā. Patiesībā “Otrai pusei” dzimšanas diena ir augustā, kad Aigars Grāvers man piezvanīja un uzaicināja uz studiju. Tad arī tika ierakstīta leģendārā dziesma “Pēc lietus”. Nekas dziesmā netika mainīts, ar pirmo piegājienu ierakstījām. Es biju tāds svaigs un maz pieredzējis dziedātājs. Man tagad jāsaka, paldies Dievam, ka bija šī dziesma,” smaidot atceras Normunds.

Grupas jubilejas koncerti ir īpaši ar to, ka bez puišiem uz skatuves kāps populārās Latvijas dziedātājas – Aija, Dināra un Antra. “Trīs koncerttūres meitenes nav izvēlētas nejauši. Neslēpšu, uz visiem tūres koncertiem netika Antra un mums bija jārod risinājums. Dināra, Aija un Antra kopā ar mums ir iedziedājušas dziesmas. Ar Dināru, iespējams, nav bijusi lielākā sadarbība, viņa iedziedāja “Balsis”, kad mēs iepazināmies, bet šova laikā vēl vairāk satuvinājāmies. Četros koncertos dziedās Dināra, divos – Aija un pārējos Antra. Antra jau ir kā mūsu sestais grupas dalībnieks. Ne tikai mēs to tā izjūtam, bet pati Antra arī. Viņa koncertos izpilda bekvokālu. Viņa tik labi zina un jūt “Otras puses” dziesmas, ka reizēm arī mani pārsteidz,” atzīstas Normunds.

Klausītāji jau ir pieņēmuši Antru kā grupas dalībnieci, bet patiesībā viņa nebija pirmā dueta partnere Normundam. “Pirmā dueta partnere 2011. gadā bija Aija, kad ierakstījām Ivara Makstenieka dziesmu “Ave pali”. Neatceros, es vai Ivars ierosināja pieaicināt Aiju, jo, noklausoties dziesmu, bija skaidrs, ka tas ir duets. Aija tajā laikā bija topā, un tā mēs sadziedājāmies. Savukārt Antru es pamanīju talantu šovā. Jau tad nodomāju, ka labprāt ar šo meiteni dziedātu kopā. Kad sarakstīju dziesmu “Uzzīmē mani”, sapratu, ka šī varētu būt mūsu kopējā dziesma,” smaidot teic Normunds.

Visu atklāt nevar, bet Normunds nenoliedz, ka klausītājiem koncertos būs patīkami un negaidīti pārsteigumi. “Klausītājiem būs interesanti, jo mums ir kādi četri pieci dueti, uz katru koncertu būs tikai viena no meitenēm un koncertā viņa izpildīs ne tikai savu dziesmu, bet arī citas dueta dziesmas. Olaines un Siguldas koncertā būs Aija un klausītāji varēs novērtēt, kā Aija izpilda dziesmu “Uzzīmē mani” vai “Es tev”, kas ir Antras dziesmas, tāpat Antra dziedās Aijas dziesmu “Ave pali”. Lai būtu interesantāk, arī es izpildīšu kādu Aijas dziesmu duetā. Tā būs dziesma “Pavasaris”, ko Aija dzied ar Goran Goru. Ar Dināru vēl neesam izvēlējušies dziesmu, iespējams, tā būs kāda šova dziesma. Tas ir izaicinājums man, būs interesanti,” atklāj Normunds.

 

Uzziņa

10. III 19.00 Olaines kultūras nams

11. III 19.00 Siguldas koncertzāle “Baltais flīģelis”

17. III 19.00 Aizputes kultūras nams

18. III 19.00 Ķekavas kultūras nams

24. III 19.00 Alūksnes kultūras centrs

31. III 19.00 Mārupes kultūras nams

7. IV 19.00 Kuldīgas kultūras centrs

8. IV 19.00 Krustpils kultūras nams

21. IV 19.00 Rūjienas kultūras nams

22. IV 19.00 Ugāles tautas nams “Gaisma”

28. IV 19.00 Kandavas kultūras nams

29. IV 19.00 Mazmežotnes muiža

30. IV 19.00 Mālpils kultūras nams

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena no 8 līdz 20 eiroPievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+