Mobilā versija
+7.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
8. marts, 2016
Drukāt

Grupas “Ryga” jaunajā klipā trako pazīstami aktieri

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pagājušajā piektdienā, trakas ainas bija vērojamas Dailes teātra aktieru zālē, kur, piedaloties aktieriem Ģirtam Ķesterim, Gintam Grāvelim, Ievai Florencei, Laurim Subatniekam un Vilnim Kuģiniekam, tapa grupas “Ryga” dziesmas “CandyMan” vidoklips, LA.lv uzzināja studijā “MicRec”.

“Ryga” līderis Mārcis Judzis, kurš ir ne vien dziesmas autors un izpildītājs, bet sadarbībā ar producentu Ritvaru Bluk,u arī video sižeta līdzautors, stāsta: “Šo dziesmu sarakstīju par godu Austrālijā dzīvojošam, ekscentriskajam pleibojam CandyMan, jeb īstajā vārdā Traveram Beinonam (Travers Beynon). Kādu vakaru es izlasīju rakstu par pieciem multimiljonāriem, kuri šķiežas ar naudu, uzdzīvo un jā, protams, mīl sievietes. Un jo vairāk, jo labāk.”

Klipa darbība risinās šova “Euro Mission” laikā, kur jau pašā sākumā ir skaidri redzams, ka šovs ir nolemts neveiksmei. Šova video operators ir pilnīgs nejēga, pasākuma organizatoriem ir plāns translēt šovu visā pasaulē, šūrija ir ļoti spēcīga, kolorīta un zina, kas pasaulē šobrīd ir vajadzīgs. Un, protams, kas tas par šovu bez balsošanas!

Visu īpaši krāšņu padarīja horeogrāfe Ieva Biteniece un viņas vadītās studijas PRO-X meitenes. Aktīvu dalību video ņēma arī paši grupas RYGA dalībnieki. Klipa veidotāji lika aktieriem iejusties visai divdomīgos tēlos, kas, protams, izraisīja dažādas emocijas filmēšanas laukumā un tāpēc ļoti iespējams, ka būs tapis viens no visu lailku provokatīvākajiem latviešu video.

Video režisori ir Mārcis Judzis un Ritvars Bluka, kurš veica arī operatora un klipa montāžista pienākumus.

Kostīmu maksliniece – Līga Banga, gaismu mākslinieks – Harijs Zālītis.

Pats video tiks publiskots tikai 14. martā, bet pagaidām piedāvājam fotostāstu, kas ļaus ieskatīties tā tapšanas aizkulisēs.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+