×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Grupas “The Hobos” labāko dziesmu koncerts koncertzālē “Palladium”

Foto - LetaFoto - Leta

Pēc divu gadu radošās pauzes, viena no Latvijas spilgtākajām rokgupām “The Hobos” izsludina labāko dziesmu koncertu “BEST OF THE HOBOS” 18. septembrī plkst. 19:00 koncertzālē “Palladium”. Pirmās 100 biļetes iespējams iegādāties par īpašu cenu 10 euro, tās būs pieejamas tirdzniecībā ceturtdien, 18. jūnijā no plkst. 10:00 ekase.lv un “Biļešu Servisa” tirdzniecības vietās.

Labāko dziesmu koncertā “The Hobos” uzstāsies savā oriģinālajā sastāvā – Rolands Ūdris, Mārtiņš Burkevics, Egons Kronbergs un Vilnis Krieviņš

Gandrīz 2 stundu garajā koncertprogrammā tiks iekļauti gan pazīstamākie un iemīļotākie hīti kā “Christian” (I’m gonna be), “Lu Lu”, “Lost in space” un “Walk all night”, kā arī mazāk zināmas un koncertos nekad nespēlētas dziesmas no visiem 4 grupas albumiem.

“The Hobos” ir 1999. gada janvārī dibināta latviešu mūzikas grupa. Visi četri “The Hobos” dalībnieki nāk no Liepājas, taču savu karjeru grupa aizsāka Rīgā, pirmo koncertu sniedzot kafejnīcā “Ai Karamba”, kas mecenātiski atļāva grupai uzstāties, nedodot nekādu atlīdzību.

Pieredzējušākais grupas dalībnieks ir Vilnis Krieviņš, spēlējis gan “Līvos” un “Remix”, gan kopā ar Laimu Vaikuli, Igo u.c. projektos, Mārtiņš Burkevics muzicējis kopā gan ar Igo, gan Kasparu Bindemani, gan grupā “Lādezers” u.c., Egons Kronbergs – kopā ar Igo un Kasparu Bindemani, “Iļģiem” un “Skyforger” u.c., bet Rolands ir tā sauktais “ielu bērns”, – no 15 gadu vecuma spēlējis, kā ielu un krogu muzikants, šai laikā pabijis un priecējis cilvēkus gan Ķīnā, gan Honkongā, Ņujorkā un Indijā, un kurš vienīgais nav mācījies mūzikas teoriju un joprojām spēlē pēc savas izjūtas. Ūdrītis rada gan dziesmu tekstus, gan mūziku, bet pārējie grupas biedri to aranžē, saliek akcentus un pilnībā atbild par darbu studijā.

Grupa ir saņēmusi vairākas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas par labāko Rock albumu (1999., 2001. un 2002. gadā), labāko Rock dziesmu (2002. gads, dziesma “Flaying Away”), kā arī Labāko video ( 2000. gadā, dziesma “Christian” (I’m gonna be)).

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+