×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
29. novembris, 2013
Drukāt

Grupu “Klaidonis” un savu tēti jubilejā ieradusies sveikt arī Evija Sloka

Publicitātes foto. Evijas Slokas mēģinājums pirms 30.novembrī gaidāmā grupas ''Klaidonis'' lielkoncerta.Publicitātes foto. Evijas Slokas mēģinājums pirms 30.novembrī gaidāmā grupas ''Klaidonis'' lielkoncerta.

Grupas “Klaidonis” 10 gadu jubilejas koncerttūres noslēdzošajā lielkoncertā “Sapņu fabrikā” Rīgā sestdien, 30.novembrī, tās līderi Māri Sloku, kam svētki ir dubultā, jo tiek svinēta arī viņa 50 gadu jubileja, beidzot uz skatuves sveiks arī viņa meita Evija Sloka.

“Nevaru sagaidīt, kad būšu LV,” tā jau pirms divām nedēļām Evija rakstīja savā tviterkontā. Vēl 22.setembrī viņa faniem gan ieminējusies, ka varbūt tiks uz vairākiem “Klaidoņa” pēdējiem koncertiem. Acīmredzot agrāk atbraukt tomēr nav bijis iespējams.

Kā var spriest pēc citiem viņas ierakstiem, Evija nupat pabijusi Romā. Iepriekšējā ciemošanās reize Latvijā bijusi šī gada augustā.

Vasarā rakstījusi disertāciju un spējusi par mācību gada beigām arī pajokot: ”Skolas beigas, eksāmeni, negulētas naktis. Kāds labums no tā? Zili violeti riņķi zem acīm izceļ manu zaļo acu krāsu. Ha!”

Jaunā dziedātāja, kura pēdējos pāris gadus dzīvojusi, mācījusies un vienlaikus strādājusi Anglijā, otrdien atgriezās Latvijā, lai sestdienas koncertā par godu tēta jubilejai izpildītu pirmatskaņojumu dziesmai ”Nesaki man neko”.

Mēģinājumi šonedēļ notiek Rīgas Kinostudijā.

Bez grupas “Klaidonis” pašu repertuāra dziesmām koncertā vēl sagaidāms Māra Slokas duets ar Ainu Poišu, kā arī ar Linitu. Koncerta viesi vēl būs grupas ”Apvedceļš” un “Emburgas zēni”.

Kā jau iepriekš ziņots, sestdien koncertu tiešraidē pulksten 19.00 raidīs Latvijas Radio 2 un koncerts tiks arī ierakstīts televīzijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+