×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
28. novembris, 2013
Drukāt

Grūtnieces izmēģinās pirmo saldēto slēpošanas trasi Austrumeiropā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 30. novembrī plkst. 12.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā tiks atklāta Austrumeiropā pirmā saldētā distanču slēpošanas trase, kas ļauj uzsākt distanču slēpošanas sezonu vēl pirms dabīgā sniega.

Kā pirmās 1,25 kilometrus garo trasi iemēģināt aicinātas topošās māmiņas no visas Latvijas, piedaloties bezmaksas “Grūtnieču slēpojumā”, portālam “LA.lv” pastāstīja pasājuma rīkotāji.

Dalībnieces iedrošinātas izmantot vienu no veselīgākajām aktivitātēm ziemā, apvienojot tik svarīgos faktorus – kustības un svaigu gaisu. Ikvienai slēpojuma dalībniecei būs iespēja tikt pie kādas no balvām – dāvanu kartes augstākās komforta pakāpes ģimenes dzemdību palātai Siguldas slimnīcā vai ekskluzīvajām, Latvijā ražotajām koka ragavām “Žube”, ar kurām doties skaistās ziemas pastaigās kopā ar savu mazuli.

Kā nākamie aicināti plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kuriem trases iemēģināšanai tiks piedāvātas īpašas “Fischer” distanču slēpošanas slēpes. Mediju pārstāvis, kurš uzstādīs labāko ātrumu trasē, saņems dāvanā sezonas abonementu Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā distanču slēpošanai visas ziemas garumā.

No plkst. 13.00 ikviens atklāšanas dalībnieks aicināts izmēģināt savus spēkus saldētajā distanču slēpošanas trasē, piedaloties ātruma sacensībās.

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā 1,25 kilometru garumā izbūvēta saldēta distanču slēpošanas trase, zem kuras seguma atrodas saldējošā sistēma, kas ļauj uzturēt sniega segumu un uzsākt distanču slēpošanas sezonu ātrāk, kā arī nodrošina tās nepārtrauktu darbību mainīgos laikapstākļos.

Trase vasarā izmantojama skrituļošanai, nūjošanai un skriešanai – to nodrošina koka mulčas seguma josla gar asfaltēto daļu visā trases garumā. Kā papildu iespēja Sporta un aktīvās atpūtas centrā ir 30 metrus augsts kāpšanas aktivitāšu tornis, kas piedāvās vairāk nekā 20 aktivitātes un gigantiskas šūpoles ar 7 metru brīvo kritienu un vairāk nekā 150 metru garu nobraucienu.

Aktīvās topošās māmiņas aicinātas pieteikties slēpošanai līdz 29. novembrim. Pieteikties un uzzināt sīkāku informāciju iespējams https://www.facebook.com/GrutniecuSportaKlubs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+