×
Mobilā versija
+13.9°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
19. jūnijs, 2015
Drukāt

VIDEO: Gruzijā meklē vēl vienu no applūdušā zoodārza izbēgušu tīģeri

Foto - LETA/EPAFoto - LETA/EPA

Tīģeris, kurš nogalināja cilvēku, vēlāk tika nošauts.

Gruzijas policija piektdien meklēja vēl vienu tīģeri, kuram izdevās izbēgt no plūdos cietušā Tbilisi zoodārza.

“Lielu kaķveidīgo Tbilisi apkaimē redzējuši vismaz 15 vietējie iedzīvotāji,” sacīja profesionālais mednieks Giorgijs Metreveli, kurš iesaistījies policijas rīkotajā tīģera sagūstīšanas operācijā.

“Tiek veikta dzīvnieka meklēšana,” stāstīja mednieks.

Televīzija “Rustavi 2” parādījis vairākas tīģera fotogrāfijas, kuras vietējie iedzīvotāji bija uzņēmuši ar mobilajiem telefoniem.

“Lai sameklētu izbēgušos dzīvniekus, policijas operācijai piebiedrojušies profesionāli mednieki, kas bruņojušies ar trankvilizējošām bultām,” sacīja Gruzijas Krīzes vadības padomes pārstāvis Giorgijs Gibradze.

Viņš stāstīja, ka ārkārtas zvanu centrs saņēmis 47 ziņas par dzīvniekiem, kas redzēti visā Tbilisi, bet tās visas izrādījušās nepatiesas.

Trešdien balts tīģeris, kas bija izbēdzis no zoodārza, uzbruka un līdz nāvei saplosīja cilvēku pilsētas centrā. Tīģeri pēc tam nošāva policija.

Ceturtdien zooloģiskais dārzs pavēstīja, ka brīvībā joprojām varētu būt vairāki dzīvnieki.

“Bet mums jāveic pilnīga bojāgājušo un izdzīvojušo dzīvnieku inventarizācija, lai droši zinātu,” sacīja zoodārza pārstāve.

Plūdos Tbilisi, kas izcēlās pagājušajā nedēļas nogalē, gāja bojā 19 cilvēki, no kuriem trīs bija zoodārza darbinieki. Bojā gāja gandrīz puse no 600 zooloģiskā dārza dzīvniekiem.

Ielās bija redzami izbēgušie tīģeri, lauvas un nīlzirgs.

Dzīvnieku aizstāvji pieprasījuši veikt izmeklēšanu, jo uzskata, ka policija nošāvusi arī dzīvniekus, kurus nav bijis nepieciešams nogalināt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+