×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
13. oktobris, 2016
Drukāt

Gruzijas dziesmu un deju ansamblis “Salkhino” atgriežas Latvijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pērn iepazītais un milzu ovācijām uzņemtais Gruzijas nopelniem bagātais kolektīvs – dziesmu un deju ansamblis “Salkhino” – lieliski dejotāji, meistarīgi muzikanti un daudzbalsīgās dziedāšanas meistari – šoruden atgriežas Latvijā, lai ar koncertiem no 20. oktobra priecētu skatītājus visā Latvijā.

Tieši šim braucienam ansambļa muzikālais vadītājs – nopelniem bagātais Gruzijas mākslinieks un Slavas ordeņa kavalieris Šalva Papiašvili sagatavojis jaunu programmu, kurā būs gan ugunīga mūzika un dejas, noslēpumainas un majestātiskas sievietes “gulbji”, vīrišķīgi un karstasinīgi džigiti, kā arī, protams, emocionāls gruzīnu dziesmu izpildījums.

Adžārijas, Abhāzijas, Gruzijas un citu Kaukāza reģionu vēstures un senās kultūras sižetu radošs savijums, kas iemiesojies dejās, mūzikā un dziesmās, ko papildina daudzie nacionālie tautastērpi, gaisma un tīrais skanējums, pārvērš šovu par neatkārtojamās Kaukāza atmosfēras neaizmirstamām svinībām uz skatuves. 1993. gadā dibinātais ansamblis “Salkhino” ir unikāls ar to, ka kolektīva mākslinieki ne tikai dejo, iekļaujot vissarežģītākos akrobātikas elementus, bet arī spēlē un dzied “dzīvajā”, izmantojot slavenās gruzīnu daudzbalsīgās dziedāšanas tradīcijas. Šovs pārsteidz ar savu patiesumu un neparasti pozitīvo enerģiju.

“Gruzīnu dejotāji burtiski lidinās virs skatuves. Tā ir īsta viesuļvētra uz skatuves!” sajūsmā raksta “Daily Mirror” (Austrālija).

“Tas ir unikāls fenomens, kuru vismaz reizi mūžā ir jāredz katram,” pievienojas franču “Le Figaro”.

 

UZZIŅA:

Koncerti:

20. X 19.00 Ogres Kultūras centrā

21. X 19.00 Valmieras kultūras centrā

24. X 19.00 Jelgavas kultūras namā

22. X 18.00 teātra namā “Jūras vārti” Ventspilī

23. X 18.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē

25. X 18.30 Daugavpils Kultūras pilī

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+