Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
2. novembris, 2013
Drukāt

Gruzijas premjers par savu pēcteci izvēlējies līdzšinējo iekšlietu ministru

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Georgian Prime Minister Bidzina Ivanishvili (R) hugs his successor Irakli Garibashvili, Georgian Interior Minister, during a press conference in Tbilisi, on November 2, 2013 . Billionaire Georgian Prime Minister Bidzina Ivanishvili chose today his close ally Irakli Garibashvili to succeed him as premier when he steps down later this month. AFP PHOTO /VANO SHLAMOV

Gruzijas premjerministrs Bidzina Ivanišvili (attēlā no labās) sestdien, 2.novembrī, paziņojis, ka viņa vietā pēc šomēnes gaidāmās atkāpšanās stāšoties iekšlietu ministrs Iraklijs Garibašvili (attēlā no kreisās).

“Mūsu komanda vienbalsīgi atbalstīja Iraklija Garibašvili kandidatūru,” žurnālistiem Tbilisi pavēstīja Ivanišvili.

Jau iepriekš Ivanišvili ir solījis atstāt premjera krēslu pēc tam, kad 17.novembrī amatā stāsies jaunievēlētais prezidents Georgijs Mergvelašvili.

Garibašvili kandidatūru vēl jāapstiprina parlamentam un prezidentam, taču tā tiek uzskatīta vienīgi par formalitāti, jo Ivanišvili vadītajai koalīcijai “Gruzijas sapnis” likumdevēju sapulcē ir vairākums, bet jaunais prezidents Mergvelašvili ir viņa protežē.

 

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+