Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
15. marts, 2016
Drukāt

Gruziju satricina seksa skandāls (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Premjerministrs Giorgi Kvirikašvili

Gruziju tikai dažus mēnešus pirms parlamenta vēlēšanām satricinājis politisks skandāls, kuru izraisījusi opozīcijas politiķes seksa video nonākšana tīmeklī, turklāt arī citiem politiķiem izteikti draudi, ka viņus varētu piemeklēt līdzīgs liktenis.

Slepeni uzfilmētajā seksa video, kas piektdien ievietots tīmekļa vietnē “YouTube”, redzama, kā noprotams, opozīcijas Brīvo demokrātu partijas līdere un kāds vīrietis, kas nav pazīstamās politiķes dzīvesbiedrs. Gruzijas politiskā elite saņēma vēl vienu triecienu vakar, kad tika publicēts jauns seksa video, kurā trim varas un opozīcijas politiķiem, kā arī kādai žurnālistei pieprasīts izbeigt profesionālo darbību. Pretējā gadījumā par viņu privāto dzīvi uzzinās plaša sabiedrība, draud video autori.

Premjerministrs Giorgi Kvirikašvili nosodījis seksa video parādīšanos, to dēvējot par “triecienu valstij” un “sabiedrības šantažēšanu”, un solījis saukt pie atbildības pēc visas likuma bardzības video filmētājus un izplatītājus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tūkstošiem katru nakti kopojas kā tādi truši un te pēkšņi skandāls

Pēc sakāves referendumā no amata atkāpjas Itālijas premjers RenciItālijas premjerministrs Mateo Renci paziņojis par atkāpšanos no amata, kas seko pēc tam, kad svētdien notikušajā referendumā tika noraidītas viņa vadītās valdības
Draugiem Facebook Twitter Google+