Uncategorized

Gštādē latviešiem mainīgs sākums 16

foto – fivb.org

Latvijas pludmales volejbolisti ar mainīgām sekmēm uzsākuši dalību Šveices pilsētā Gštādē notiekošā “Grand Slam” posma pamatsacensībās.

Ar augsto trešo numuru izliktie Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš C grupas pirmajā cīņā ar rezultātu 2-0 (21:12, 21:17) pieveica Janu Mehamedu un Džulianu Azadu no Argentīnas, kuri sacensībās izlikti vien ar 30.numuru. Šis Latvijas duets sacensības turpinās ceturtdien, kad viņi tiksies ar Nīderlandes sportistiem Dānu Spijkersu/Kristiānu Varenhorstu, kuri turnīrā izlikti kā potenciāli 19.labākais pāris.

Ceturtdienas rītā pirmo maču šajā “Grand Slam” turnīrā aizvadīja arī cits Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Pēda, kuri izlikti ar 22.numuru. Latviešu duetam F grupas cīņā ar 0-2 (13:21 17:21) nācās piekāpties jaunkronētajiem pasaules čempioniem Aleksandram Brouveram un Robertam Mēvsenam no Nīderlandes, kuri izsēti ar 11.numuru. Nākamais duelis tiks aizvadīts jau ceturtdien, kad Pļaviņam/Pēdam pretiniekos būs amerikāņi Džeikobs Gibs un Keisijs Patersons, kuri sacensībās izlikti ar sesto numuru.

Ruslans Sorokins un Toms Šmēdiņš ceturtdien piedzīvojuši neveiksmi Šveices pilsētā Gštādē notiekošā “Grand Slam” posma pamatsacensību pirmajā kārtā. Ar 26.numuru izsētie Sorokins/T.Šmēdiņš G grupas pirmajā mačā ar rezultātu 0-2 (15:21, 14:21) piekāpās brazīliešiem Rikardu Santušu un Alvaru Filju, kuri Gštādes turnīrā izsēti ar septīto numuru. Šis Latvijas duets Gštādes turnīru iesāka no kvalifikācijas sacensībām, ko veiksmīgi izdevās pārvarēt un tikt pie dalības pamatturnīrā. Sorokinam/T.Šmēdiņam nākamais mačs būs jāaizvada pret poļiem Gžegožu Fijaleku un Mariušu Prudelu, kuri sacensībās izlikti ar desmito numuru.

Iepriekšējos trijos “Grand Slam” posmos Samoilovs un J.Šmēdiņš spēlēja finālā, bet pasaules rangā viņi pašlaik ieņem trešo vietu.

LA.lv