AP/Scanpix

Gudļevskis kaldina “Islanders” uzvaru 0

Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis trešdien sev atvēlētajā laikā ielaida vienus vārtus un kaldināja viņa pārstāvētās Ņujorkas “Islanders” komandas uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē.
“Islanders” ar 3:2 (1:1, 0:0, 2:1) savā laukumā pārspēja Filadelfijas “Flyers”.

Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

Gudļevskis “Islanders” vārtos stājās līdz ar trešās trešdaļas sākumu, 20 minūšu laikā kopumā tiekot galā ar deviņiem no desmit pretinieku metieniem.

Latvietis vienīgo reizi kapitulēja 66 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad “Flyers” izmantoja vairākumu.
Tikmēr otrs “Islanders” vārtsargs Tomasss Greiss pirmo divu trešdaļu laikā atvairīja 17 no 18 metieniem.

Gudļevskis jūlija sākumā “Islanders” komandā nokļuva maiņas darījumā no Tampabejas “Lightning” vienības, bet pēc desmit dienām noslēdza vienas sezonas divvirziena līgumu.
Gudļevskis aizvadītajā sezonā izgāja laukumā vienā NHL spēlē, bet kopumā latvietis laukumā bijis trijās NHL regulārā čempionāta spēlēs un divos Stenlija kausa mačos.

Tikmēr citā pārbaudes mačā uzvaru izcīnīja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”, kas savā laukumā ar 6:5 (0:1, 3:2, 2:2, 1:0) pagarinājumā pieveica Detroitas “Red Wings”.

Bļugers laukumā pavadīja 11 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 33% iemetienu, noslēdzot cīņu ar negatīvu lietderības koeficientu -1.
Bļugers jau pērn piedalījās “Penguins” komandas pirmssezonas pārbaudes spēlēs, tomēr guva traumu un laukumā varēja atgriezties vien decembrī, sezonu aizvadot Amerikas Hokeja līgā (AHL).