Sidnijs Krosbijs pret Andreju Vasiļevski. Foto – REUTERS

Gudļevskis rezervē, “Lightning” pagarinājumā zaudē Pitsburgā 0

Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis bija iekļauts Tampabejas “Lightning” komandas pieteikumā un bija rezerves vārtsargs Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla otrajā spēlē Pitsburgā pret “Penguins”.
“Lightning” zaudēja pagarinājumā ar 2:3 (2:2, 0:0, 0:0, 0:1), sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Tampabejas pirmais vārtsargs Bens Bišops sērijas pirmajā spēlē guva savainojumu un par viņa iespējamo atgriešanos laukumā pagaidām informācija nav. Pašlaik vārtu drošība uzticēta krievu vārtsargam Andrejam Vasiļevskim, bet Gudļevskis ir nākamais rezervists.

“Penguins” pirmajās desmit minūtēs Vasiļevska vārtos iemeta divas ripas, tomēr “Lightning” līdz trešdaļas beigām panāca izlīdzinājumu. Otrajā un trešajā periodā vārti netika gūti, bet uzvaru Pitsburgai pagarinājuma 40 sekundē nodrošināja Sidnija Krosbija metiens. Viņiem tie bija pirmie vārti Stenlija kausa izcīņas spēļu papildlaikos.